^Góra
 • 1 Mistrzostwa Polski
  Nasze drużyny regularnie zdobywają medale w Mistrzostwach Polski. W 2013/2014 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze Żaki Starsze. W 2012/2013 Juniorzy wywalczyli Mistrzostwo Polski, Juniorzy Młodsi zdobyli brązowe medale, a nasza najmłodsza drużyna Mini Hokej wygrała Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja. W 2015/2016 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze zespoły Juniorów i Młodzików. Sezon 2016/2017 należał do Juniorów Młodszych, którzy zostali Mistrzami Polski, młodzicy natomiast zdobyli drugie miejsce w kraju.
 • 2 Nabór do sekcji hokeja na lodzie
  Zajęcia naborowe odbywają się w każdy poniedziałek o 18:00 i piątek o 17:00. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów i instruktorów. Treningi oraz wypożyczalnia łyżew i sprzętu są całkowicie bezpłatne.
 • 3 Turnieje hokejowe.
  Nasi zawodnicy biorą udział w międzynarodowych turniejach hokeja na lodzie w kraju i za granicą. W ostatnich latach były to turnieje w Karvinie, Brumov-Bylnice (Czechy), Waiden, Bad Kissingen, Halle (Niemcy), Debreczyn (Węgry), w Łodzi - Kosyl Cup, Toruniu, Jastrzębiu Zdrój, Oświęcimiu Bytomiu, "Warrior Cup" w Cieszynie, organizowany w Sosnowcu "Hockey My Life" czy coroczne turnieje eliminacyjne do "Czerkawski Cup".
 • 4 Obozy sportowe
  Każdego roku w klubie są organizowane obozy sportowe letnie i zimowe. Do tej pory nasi zawodnicy byli na obozach m.in. w Studence (Czechy), w Brumov-Bylnice (Czechy), w Orlovej (Czechy) w Karvinie (Czechy), w Ostravie (czechy) w Brennej, w Międzybrodziu Bialskim, w Głownie, w Gilowicach, w Toruniu. Na obozach odbywają się zazwyczaj zajęcia ogólnorowojowe (w terenie, na boisku, na basenie), ale również zajęcia specjalistyczne na lodzie.
 • 5 Reprezentacja Polski
  Wielu z naszych zawodników na codzień trenuje w Szkole Mistrzostwa Sportowego, a część z nich jest regularnie powoływana do Młodzieżowych Reprezentacji Polski. Wśród tych zawodników znajdują się Michał Bernacki, Oskar Prokop, Paweł Kubarek, Daniel Malczewski, Adrian Duszak, Wojciech Pasek, Mariusz Piotrowski, Szymon Luszniak, Marcel Kotuła, Marcel Hyla, Kacper Opiłka, Adrian Chabior, Mateusz Małota, Dominik Kasprzyk, Karol Baran, Jakub Ślusarczyk.
baner

CLJ: Weekendowe zwycięstwa naszych Juniorów.

W miniony weekend zostały rozegrane dwie pierwsze kolejki Centralnej Ligi Juniorów. Nasi hokeiści udali się na mecze do Jastrzębia Zdrój by zmierzyć się z tamtejszym JKH. Mecze były bardzo wyrównane, ale to zawodnicy Zagłębia dwukrotnie wywalczyli komplet punktów.

5.09.2015: JKH GKS Jastrzębie - UKS Zagłębie Sosnowiec 1:3(0:1, 1:0, 0:2) 
Bramki dla Zagłębia: Damian Rabenda, Michał Bernacki, Patryk Jarosz

6.09.2015 JKH GKS Jastrzębie - UKS Zagłębie Sosnowiec 1:2(0:0, 1:0, 1:1) 
Bramki dla Zagłębia: Kamil Pędraś, Michał Bernacki

Partnerzy

 • fiat sz.png
 • pizzeria-moskva.png
 • LOGO LH.png
 • drukarnia.jpg
 • logo jacek.png
 • bgfoto.png
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • wodociagi.jpg
 • zak.jpg
 • fiat sz.png
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • pizzeria-moskva.png
 • LOGO LH.png
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • drukarnia.jpg
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • logo jacek.png
 • bgfoto.png
 • zak.jpg
 • wodociagi.jpg
Copyright © 2013. Created by Majson Rights Reserved.


Facebook youtube