^Góra
 • 1 Mistrzostwa Polski
  Nasze drużyny regularnie zdobywają medale w Mistrzostwach Polski. W 2013/2014 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze Żaki Starsze. W 2012/2013 Juniorzy wywalczyli Mistrzostwo Polski, Juniorzy Młodsi zdobyli brązowe medale, a nasza najmłodsza drużyna Mini Hokej wygrała Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja. W 2015/2016 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze zespoły Juniorów i Młodzików. Sezon 2016/2017 należał do Juniorów Młodszych, którzy zostali Mistrzami Polski, młodzicy natomiast zdobyli drugie miejsce w kraju.
 • 2 Nabór do sekcji hokeja na lodzie
  Zajęcia naborowe odbywają się w każdy poniedziałek o 18:00 i piątek o 17:00. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów i instruktorów. Treningi oraz wypożyczalnia łyżew i sprzętu są całkowicie bezpłatne.
 • 3 Turnieje hokejowe.
  Nasi zawodnicy biorą udział w międzynarodowych turniejach hokeja na lodzie w kraju i za granicą. W ostatnich latach były to turnieje w Karvinie, Brumov-Bylnice (Czechy), Waiden, Bad Kissingen, Halle (Niemcy), Debreczyn (Węgry), w Łodzi - Kosyl Cup, Toruniu, Jastrzębiu Zdrój, Oświęcimiu Bytomiu, "Warrior Cup" w Cieszynie, organizowany w Sosnowcu "Hockey My Life" czy coroczne turnieje eliminacyjne do "Czerkawski Cup".
 • 4 Obozy sportowe
  Każdego roku w klubie są organizowane obozy sportowe letnie i zimowe. Do tej pory nasi zawodnicy byli na obozach m.in. w Studence (Czechy), w Brumov-Bylnice (Czechy), w Orlovej (Czechy) w Karvinie (Czechy), w Ostravie (czechy) w Brennej, w Międzybrodziu Bialskim, w Głownie, w Gilowicach, w Toruniu. Na obozach odbywają się zazwyczaj zajęcia ogólnorowojowe (w terenie, na boisku, na basenie), ale również zajęcia specjalistyczne na lodzie.
 • 5 Reprezentacja Polski
  Wielu z naszych zawodników na codzień trenuje w Szkole Mistrzostwa Sportowego, a część z nich jest regularnie powoływana do Młodzieżowych Reprezentacji Polski. Wśród tych zawodników znajdują się Michał Bernacki, Oskar Prokop, Paweł Kubarek, Daniel Malczewski, Adrian Duszak, Wojciech Pasek, Mariusz Piotrowski, Szymon Luszniak, Marcel Kotuła, Marcel Hyla, Kacper Opiłka, Adrian Chabior, Mateusz Małota, Dominik Kasprzyk, Karol Baran, Jakub Ślusarczyk.
baner

Michał Bernacki i Oskar Prokop w kadrze Polski U-18.

 

Trenerzy kadry Polski do lat 18, Jarosław Morawiecki i Arkadiusz Burnat powołali 28 zawodników na trwającą od 14 grudnia konsultację szkoleniową w Ostrawie-Porubie oraz na Turniej Trzech Narodów w Budapeszcie (27-30 grudnia), wśród tych zawodników znaleźli się przedstawiciele naszego klubu bramkarz Oskar Prokop i napastnik Michał Bernacki. Gratulujemy powołania i trzymamy za was kciuki na zgrupowaniu. 

 

 

14-19 grudnia: Zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej Juniorów U18 w Ostrawie-Porubie.

16 grudnia: Mecz kontrolny, HC Torax Poruba U18 - Kadra PZHL U18.

17 grudnia: Mecz kontrolny, Reprezentacja Moraw U18 - Kadra PZHL U18.

26 grudnia: Zbiórka zawodników Kadry Narodowej Juniorów U18 w Sosnowcu.

27-30 grudnia: Turniej Trzech Narodów w Budapeszcie/Węgry.

28 grudnia: mecz międzypaństwowy, Polska U18 - Węgry (White) U18

29 grudnia: mecz międzypaństwowy, Ukraina U18 - Polska U18

29 grudnia: mecz międzypaństwowy, Węgry (Red) U18 - Polska U18

30 grudnia: mecz międzypaństwowy, o I/III miejsce w Turnieju Trzech Narodów.

Partnerzy

 • wodociagi.jpg
 • fiat sz.png
 • pizzeria-moskva.png
 • logo jacek.png
 • LOGO LH.png
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • drukarnia.jpg
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • bgfoto.png
 • zak.jpg
 • bgfoto.png
 • LOGO LH.png
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • logo jacek.png
 • fiat sz.png
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • wodociagi.jpg
 • zak.jpg
 • pizzeria-moskva.png
 • drukarnia.jpg
Copyright © 2013. Created by Majson Rights Reserved.


Facebook youtube