^Góra
 • 1 Mistrzostwa Polski
  Nasze drużyny regularnie zdobywają medale w Mistrzostwach Polski. W 2013/2014 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze Żaki Starsze. W 2012/2013 Juniorzy wywalczyli Mistrzostwo Polski, Juniorzy Młodsi zdobyli brązowe medale, a nasza najmłodsza drużyna Mini Hokej wygrała Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja. W 2015/2016 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze zespoły Juniorów i Młodzików. Sezon 2016/2017 należał do Juniorów Młodszych, którzy zostali Mistrzami Polski, młodzicy natomiast zdobyli drugie miejsce w kraju.
 • 2 Nabór do sekcji hokeja na lodzie
  Zajęcia naborowe odbywają się w każdy poniedziałek o 18:00 i piątek o 17:00. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów i instruktorów. Treningi oraz wypożyczalnia łyżew i sprzętu są całkowicie bezpłatne.
 • 3 Turnieje hokejowe.
  Nasi zawodnicy biorą udział w międzynarodowych turniejach hokeja na lodzie w kraju i za granicą. W ostatnich latach były to turnieje w Karvinie, Brumov-Bylnice (Czechy), Waiden, Bad Kissingen, Halle (Niemcy), Debreczyn (Węgry), w Łodzi - Kosyl Cup, Toruniu, Jastrzębiu Zdrój, Oświęcimiu Bytomiu, "Warrior Cup" w Cieszynie, organizowany w Sosnowcu "Hockey My Life" czy coroczne turnieje eliminacyjne do "Czerkawski Cup".
 • 4 Obozy sportowe
  Każdego roku w klubie są organizowane obozy sportowe letnie i zimowe. Do tej pory nasi zawodnicy byli na obozach m.in. w Studence (Czechy), w Brumov-Bylnice (Czechy), w Orlovej (Czechy) w Karvinie (Czechy), w Ostravie (czechy) w Brennej, w Międzybrodziu Bialskim, w Głownie, w Gilowicach, w Toruniu. Na obozach odbywają się zazwyczaj zajęcia ogólnorowojowe (w terenie, na boisku, na basenie), ale również zajęcia specjalistyczne na lodzie.
 • 5 Reprezentacja Polski
  Wielu z naszych zawodników na codzień trenuje w Szkole Mistrzostwa Sportowego, a część z nich jest regularnie powoływana do Młodzieżowych Reprezentacji Polski. Wśród tych zawodników znajdują się Michał Bernacki, Oskar Prokop, Paweł Kubarek, Daniel Malczewski, Adrian Duszak, Wojciech Pasek, Mariusz Piotrowski, Szymon Luszniak, Marcel Kotuła, Marcel Hyla, Kacper Opiłka, Adrian Chabior, Mateusz Małota, Dominik Kasprzyk, Karol Baran, Jakub Ślusarczyk.
baner

Żaki Starsze wygrywają w Bytomiu

W dniu 6.02.2014 drużyna naszych Żaków Starszych udała się do Bytomia, aby zmierzyć się z tamtejszą Polonią. Lepszy okazał się nasz zespół wygrywając 8:2. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Adrian Duszak 3, Kamil Zagurba 2, Mariusz Piotrowski, Norbert Ciołek i Michał Wróbel.

TMH Polonia Bytom - UKS Sielec Sosnowiec 2:8 (0:1, 0:3, 2:4)

0:1 Zagurba (Hyla) 18'
0:2 Ciołek N. (Zagurba) 25'
0:3 Duszak (Piotrowski) 26'
0:4 Duszak (Piotrowski) 31'
1:4 Zając (Wawrzkiewicz) 45'
1:5 Duszak (Piotrowski, Rechnio) 48'
1:6 Zagurba (Chabior, Hyla) 51'
1:7 Piotrowski 52'
2:7 Wawrzkiewicz 53'
2:8 Wróbel

Skład UKS Sielec: Mikołaj Stehlik, Marcel Kotuła - Norbert Ciołek, Patryk Buchacz, Marcel Hyla, Adrian Chabior, Kamil Zagurba, Adrian Duszak, Kamil Ciołek, Mariusz Piotrowski, Mateusz Rechnio, Karol Pohl, Daniel Malczewski, Kacper Opiłka, Artur Jurczyński, Arkadiusz Biały, Bartosz Adamczyk, Bartłomiej Musiał, Miłosz Pluta, Kacper Gajewski, Łukasz Malcher, Michał Wróbel

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy

 • LOGO LH.png
 • fiat sz.png
 • zak.jpg
 • bgfoto.png
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • pizzeria-moskva.png
 • wodociagi.jpg
 • logo jacek.png
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • drukarnia.jpg
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • wodociagi.jpg
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • pizzeria-moskva.png
 • LOGO LH.png
 • bgfoto.png
 • logo jacek.png
 • fiat sz.png
 • zak.jpg
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • drukarnia.jpg
Copyright © 2013. Created by Majson Rights Reserved.


Facebook youtube