^Góra
 • 1 Mistrzostwa Polski
  Nasze drużyny regularnie zdobywają medale w Mistrzostwach Polski. W 2013/2014 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze Żaki Starsze. W 2012/2013 Juniorzy wywalczyli Mistrzostwo Polski, Juniorzy Młodsi zdobyli brązowe medale, a nasza najmłodsza drużyna Mini Hokej wygrała Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja. W 2015/2016 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze zespoły Juniorów i Młodzików. Sezon 2016/2017 należał do Juniorów Młodszych, którzy zostali Mistrzami Polski, młodzicy natomiast zdobyli drugie miejsce w kraju.
 • 2 Nabór do sekcji hokeja na lodzie
  Zajęcia naborowe odbywają się w każdy poniedziałek o 18:00 i piątek o 17:00. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów i instruktorów. Treningi oraz wypożyczalnia łyżew i sprzętu są całkowicie bezpłatne.
 • 3 Turnieje hokejowe.
  Nasi zawodnicy biorą udział w międzynarodowych turniejach hokeja na lodzie w kraju i za granicą. W ostatnich latach były to turnieje w Karvinie, Brumov-Bylnice (Czechy), Waiden, Bad Kissingen, Halle (Niemcy), Debreczyn (Węgry), w Łodzi - Kosyl Cup, Toruniu, Jastrzębiu Zdrój, Oświęcimiu Bytomiu, "Warrior Cup" w Cieszynie, organizowany w Sosnowcu "Hockey My Life" czy coroczne turnieje eliminacyjne do "Czerkawski Cup".
 • 4 Obozy sportowe
  Każdego roku w klubie są organizowane obozy sportowe letnie i zimowe. Do tej pory nasi zawodnicy byli na obozach m.in. w Studence (Czechy), w Brumov-Bylnice (Czechy), w Orlovej (Czechy) w Karvinie (Czechy), w Ostravie (czechy) w Brennej, w Międzybrodziu Bialskim, w Głownie, w Gilowicach, w Toruniu. Na obozach odbywają się zazwyczaj zajęcia ogólnorowojowe (w terenie, na boisku, na basenie), ale również zajęcia specjalistyczne na lodzie.
 • 5 Reprezentacja Polski
  Wielu z naszych zawodników na codzień trenuje w Szkole Mistrzostwa Sportowego, a część z nich jest regularnie powoływana do Młodzieżowych Reprezentacji Polski. Wśród tych zawodników znajdują się Michał Bernacki, Oskar Prokop, Paweł Kubarek, Daniel Malczewski, Adrian Duszak, Wojciech Pasek, Mariusz Piotrowski, Szymon Luszniak, Marcel Kotuła, Marcel Hyla, Kacper Opiłka, Adrian Chabior, Mateusz Małota, Dominik Kasprzyk, Karol Baran, Jakub Ślusarczyk.
baner

Żaki Młodsze: Zadecydowało ostatnie 5 minut.

W poniedziałek 14 grudnia nasze Żaki Młodsze podejmowały na Zimowym zespół JKH GKS Jastrzębie. Przez zdecydowaną większość spotkanie było bardzo wyrównane i po dwóch tercjach na tablicy widniał remis 2:2 (Bramki: Piotrek Ciepielewski i Kuba Niekurzak). W trzeciej tercji na prowadzenie wyszli młodzi hokeiści z Jastrzębia jednak na 5 minut przed końcem wyrównującą bramkę zdobył Patryk Hanzel. Niestety ostatnie pięć minut okazało się decydujące i pechowe dla naszych młodych hokeistów, bo stracili 3 gole i przegrali mecz 6:3.

Partnerzy

 • fiat sz.png
 • drukarnia.jpg
 • logo jacek.png
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • LOGO LH.png
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • bgfoto.png
 • pizzeria-moskva.png
 • wodociagi.jpg
 • zak.jpg
 • fiat sz.png
 • bgfoto.png
 • pizzeria-moskva.png
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • zak.jpg
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • logo jacek.png
 • drukarnia.jpg
 • LOGO LH.png
 • wodociagi.jpg
Copyright © 2013. Created by Majson Rights Reserved.


Facebook youtube