^Góra
 • 1 Mistrzostwa Polski
  Nasze drużyny regularnie zdobywają medale w Mistrzostwach Polski. W 2013/2014 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze Żaki Starsze. W 2012/2013 Juniorzy wywalczyli Mistrzostwo Polski, Juniorzy Młodsi zdobyli brązowe medale, a nasza najmłodsza drużyna Mini Hokej wygrała Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja. W 2015/2016 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze zespoły Juniorów i Młodzików. Sezon 2016/2017 należał do Juniorów Młodszych, którzy zostali Mistrzami Polski, młodzicy natomiast zdobyli drugie miejsce w kraju.
 • 2 Nabór do sekcji hokeja na lodzie
  Zajęcia naborowe odbywają się w każdy poniedziałek o 18:00 i piątek o 17:00. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów i instruktorów. Treningi oraz wypożyczalnia łyżew i sprzętu są całkowicie bezpłatne.
 • 3 Turnieje hokejowe.
  Nasi zawodnicy biorą udział w międzynarodowych turniejach hokeja na lodzie w kraju i za granicą. W ostatnich latach były to turnieje w Karvinie, Brumov-Bylnice (Czechy), Waiden, Bad Kissingen, Halle (Niemcy), Debreczyn (Węgry), w Łodzi - Kosyl Cup, Toruniu, Jastrzębiu Zdrój, Oświęcimiu Bytomiu, "Warrior Cup" w Cieszynie, organizowany w Sosnowcu "Hockey My Life" czy coroczne turnieje eliminacyjne do "Czerkawski Cup".
 • 4 Obozy sportowe
  Każdego roku w klubie są organizowane obozy sportowe letnie i zimowe. Do tej pory nasi zawodnicy byli na obozach m.in. w Studence (Czechy), w Brumov-Bylnice (Czechy), w Orlovej (Czechy) w Karvinie (Czechy), w Ostravie (czechy) w Brennej, w Międzybrodziu Bialskim, w Głownie, w Gilowicach, w Toruniu. Na obozach odbywają się zazwyczaj zajęcia ogólnorowojowe (w terenie, na boisku, na basenie), ale również zajęcia specjalistyczne na lodzie.
 • 5 Reprezentacja Polski
  Wielu z naszych zawodników na codzień trenuje w Szkole Mistrzostwa Sportowego, a część z nich jest regularnie powoływana do Młodzieżowych Reprezentacji Polski. Wśród tych zawodników znajdują się Michał Bernacki, Oskar Prokop, Paweł Kubarek, Daniel Malczewski, Adrian Duszak, Wojciech Pasek, Mariusz Piotrowski, Szymon Luszniak, Marcel Kotuła, Marcel Hyla, Kacper Opiłka, Adrian Chabior, Mateusz Małota, Dominik Kasprzyk, Karol Baran, Jakub Ślusarczyk.
baner

MŚ U-20: W piątek z Francją o awans na zaplecze Elity.

Bardzo dobrze spisują się hokeiści UKS Zagłębie Sosnowiec, którzy wraz z Reprezentacją Polski do lat 20 biorą udział w Mistrzostwach Świata dywizji I grupa B. Młode "Orły" po wygranej z Wielką Brytanią 9:3, Ukrainą po dogrywce 1:0 i Słowenią 3:0, są z 8 punktami liderem tabeli i w piątek o 19:00 zagrają z Francją o awans. Zadanie mają o tyle ułatwione, że nawet przegrana w ostatnim meczu różnicą mniejszą niż 4 bramki da Polakom awans. Sosnowiczanie reprezentujący Polskę w tym turnieju mają czynny udział w każdym ze zwycięstw Michał Czernik bronił wszystkie 3 mecze i w dwóch z nich zachował czyste konto, a Kamil Sikora i Marcin Horzelski punktowali w każdym z meczów (z Wielką Brytanią Kamil i Marcin zanotowali po 2 asysty i 1 golu, z Ukrainą Kamil asystował przy decydującym trafieniu w dogrywce, a ze Słowenią Kamil po podaniu Marcina strzelił na 1:0, a na 3:0 zamienili się rolami i Marcin zdobył bramkę po podaniu Kamila). Trzymamy za was kciuki i w piatek życzymy wygranej i awansu.

Partnerzy

 • bgfoto.png
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • pizzeria-moskva.png
 • fiat sz.png
 • zak.jpg
 • logo jacek.png
 • drukarnia.jpg
 • wodociagi.jpg
 • LOGO LH.png
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • bgfoto.png
 • zak.jpg
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • LOGO LH.png
 • logo jacek.png
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • pizzeria-moskva.png
 • fiat sz.png
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • wodociagi.jpg
 • drukarnia.jpg
Copyright © 2013. Created by Majson Rights Reserved.


Facebook youtube