^Góra
 • 1 Mistrzostwa Polski
  Nasze drużyny regularnie zdobywają medale w Mistrzostwach Polski. W 2013/2014 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze Żaki Starsze. W 2012/2013 Juniorzy wywalczyli Mistrzostwo Polski, Juniorzy Młodsi zdobyli brązowe medale, a nasza najmłodsza drużyna Mini Hokej wygrała Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja. W 2015/2016 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze zespoły Juniorów i Młodzików. Sezon 2016/2017 należał do Juniorów Młodszych, którzy zostali Mistrzami Polski, młodzicy natomiast zdobyli drugie miejsce w kraju.
 • 2 Nabór do sekcji hokeja na lodzie
  Zajęcia naborowe odbywają się w każdy poniedziałek o 18:00 i piątek o 17:00. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów i instruktorów. Treningi oraz wypożyczalnia łyżew i sprzętu są całkowicie bezpłatne.
 • 3 Turnieje hokejowe.
  Nasi zawodnicy biorą udział w międzynarodowych turniejach hokeja na lodzie w kraju i za granicą. W ostatnich latach były to turnieje w Karvinie, Brumov-Bylnice (Czechy), Waiden, Bad Kissingen, Halle (Niemcy), Debreczyn (Węgry), w Łodzi - Kosyl Cup, Toruniu, Jastrzębiu Zdrój, Oświęcimiu Bytomiu, "Warrior Cup" w Cieszynie, organizowany w Sosnowcu "Hockey My Life" czy coroczne turnieje eliminacyjne do "Czerkawski Cup".
 • 4 Obozy sportowe
  Każdego roku w klubie są organizowane obozy sportowe letnie i zimowe. Do tej pory nasi zawodnicy byli na obozach m.in. w Studence (Czechy), w Brumov-Bylnice (Czechy), w Orlovej (Czechy) w Karvinie (Czechy), w Ostravie (czechy) w Brennej, w Międzybrodziu Bialskim, w Głownie, w Gilowicach, w Toruniu. Na obozach odbywają się zazwyczaj zajęcia ogólnorowojowe (w terenie, na boisku, na basenie), ale również zajęcia specjalistyczne na lodzie.
 • 5 Reprezentacja Polski
  Wielu z naszych zawodników na codzień trenuje w Szkole Mistrzostwa Sportowego, a część z nich jest regularnie powoływana do Młodzieżowych Reprezentacji Polski. Wśród tych zawodników znajdują się Michał Bernacki, Oskar Prokop, Paweł Kubarek, Daniel Malczewski, Adrian Duszak, Wojciech Pasek, Mariusz Piotrowski, Szymon Luszniak, Marcel Kotuła, Marcel Hyla, Kacper Opiłka, Adrian Chabior, Mateusz Małota, Dominik Kasprzyk, Karol Baran, Jakub Ślusarczyk.
baner

Już niedługo nasi Juniorzy Młodsi wystartują w XXII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Za niespełna 2 tygodnie, a dokładniej 16 lutego na lodowiskach w Katowicach i Tychach wystartuje turniej hokejowy w ramach XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych - Dolny Śląsk 2016. Również nasi Juniorzy Młodsi wezmą udział w tym turnieju. Podopieczni trenera Jerzego Góraka znaleźli się w grupie z Energą Stoczniowiec Gdańsk, MKS Sokołami Toruń i Polonią Bytom. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do fazy finałowej. Poniżej prezentujemy pełny harmonogram turnieju.

 

16.02.2016 (wtorek)
 
Grupa E - lodowisko w Katowicach hala mała Spodka 
09.00 - UKS Zagłębie Sosnowiec – Energa Stoczniowiec
12.00 - uroczystość otwarcia OOM na lodowisku w Katowicach
12.45 - TMH Polonia Bytom – MKS Sokoły Toruń
 
Grupa D - lodowisko w Tychach
14.15 - JKH GKS Jastrzębie – UKH Unia Oświęcim
17.15 - UKH Dębica – MOSM Tychy
 
17.02.2016 (środa)
 
Grupa E - lodowisko w Katowicach hala mała Spodka
09.00 - Energa Stoczniowiec – MKS Sokoły Toruń
12.00 - UKS Zagłębie Sosnowiec – TMH Polonia Bytom
 
Grupa D - lodowisko w Tychach
14.15 - JKH GKS Jastrzębie – UKH Dębica 
17.15 - UKH Unia Oświęcim – MOSM Tychy
 
18.02.2016 (czwartek)
 
Grupa E - lodowisko w Katowicach hala mała Spodka
09.00 - TMH Polonia Bytom – Energa Stoczniowiec
12.00 - MKS Sokoły Toruń – UKS Zagłębie Sosnowiec
 
Grupa D - lodowisko w Tychach
14.15 - UKH Dębica – UKH Unia Oświęcim
17.15 - MOSM Tychy – JKH GKS Jastrzębie
 
19.02.2016 (piątek)
 
Dzień wolny – wyjazd drużyn, które zajęły 3 i 4 miejsce w grupach.
Dla pozostałych drużyn treningi po 60 minut – godziny zostaną podane na odprawie technicznej w dniu 15.02.2016 roku
 
20.02.2016 (sobota) - PÓŁFINAŁY
 
I półfinał 
godzina 09.00 - E1 – D2 - Katowice
 
II półfinał 
godzina 12.30 - D1 – E2 - Tychy
 
21.02.2015 (niedziela) - FINAŁY
 
Lodowisko w Tychach
 
Mecz o III miejsce - 13.00
Mecz o I miejsce - 16.00
 
Uroczyste zamknięcie OOM 2016 o godzinie 19.15 w dniu 21.02.2016 roku – po zakończeniu meczu o I miejsce na lodowisku w Tychach.
 
Gdyby do półfinału awansowała drużyna MOSM Tychy ten półfinał rozegrany będzie na lodowisku w Tychach.

Partnerzy

 • drukarnia.jpg
 • logo jacek.png
 • fiat sz.png
 • pizzeria-moskva.png
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • wodociagi.jpg
 • bgfoto.png
 • LOGO LH.png
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • zak.jpg
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • bgfoto.png
 • wodociagi.jpg
 • LOGO LH.png
 • drukarnia.jpg
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • fiat sz.png
 • logo jacek.png
 • pizzeria-moskva.png
 • zak.jpg
Copyright © 2013. Created by Majson Rights Reserved.


Facebook youtube