^Góra
 • 1 Mistrzostwa Polski
  Nasze drużyny regularnie zdobywają medale w Mistrzostwach Polski. W 2013/2014 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze Żaki Starsze. W 2012/2013 Juniorzy wywalczyli Mistrzostwo Polski, Juniorzy Młodsi zdobyli brązowe medale, a nasza najmłodsza drużyna Mini Hokej wygrała Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja. W 2015/2016 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze zespoły Juniorów i Młodzików. Sezon 2016/2017 należał do Juniorów Młodszych, którzy zostali Mistrzami Polski, młodzicy natomiast zdobyli drugie miejsce w kraju.
 • 2 Nabór do sekcji hokeja na lodzie
  Zajęcia naborowe odbywają się w każdy poniedziałek o 18:00 i piątek o 17:00. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów i instruktorów. Treningi oraz wypożyczalnia łyżew i sprzętu są całkowicie bezpłatne.
 • 3 Turnieje hokejowe.
  Nasi zawodnicy biorą udział w międzynarodowych turniejach hokeja na lodzie w kraju i za granicą. W ostatnich latach były to turnieje w Karvinie, Brumov-Bylnice (Czechy), Waiden, Bad Kissingen, Halle (Niemcy), Debreczyn (Węgry), w Łodzi - Kosyl Cup, Toruniu, Jastrzębiu Zdrój, Oświęcimiu Bytomiu, "Warrior Cup" w Cieszynie, organizowany w Sosnowcu "Hockey My Life" czy coroczne turnieje eliminacyjne do "Czerkawski Cup".
 • 4 Obozy sportowe
  Każdego roku w klubie są organizowane obozy sportowe letnie i zimowe. Do tej pory nasi zawodnicy byli na obozach m.in. w Studence (Czechy), w Brumov-Bylnice (Czechy), w Orlovej (Czechy) w Karvinie (Czechy), w Ostravie (czechy) w Brennej, w Międzybrodziu Bialskim, w Głownie, w Gilowicach, w Toruniu. Na obozach odbywają się zazwyczaj zajęcia ogólnorowojowe (w terenie, na boisku, na basenie), ale również zajęcia specjalistyczne na lodzie.
 • 5 Reprezentacja Polski
  Wielu z naszych zawodników na codzień trenuje w Szkole Mistrzostwa Sportowego, a część z nich jest regularnie powoływana do Młodzieżowych Reprezentacji Polski. Wśród tych zawodników znajdują się Michał Bernacki, Oskar Prokop, Paweł Kubarek, Daniel Malczewski, Adrian Duszak, Wojciech Pasek, Mariusz Piotrowski, Szymon Luszniak, Marcel Kotuła, Marcel Hyla, Kacper Opiłka, Adrian Chabior, Mateusz Małota, Dominik Kasprzyk, Karol Baran, Jakub Ślusarczyk.
baner

JM: Zwycięstwo w pierwszym dniu zmagań XXII OOM 2016.

We wtorek 16.02.2016 wystartowała XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych. W pierwszym dniu przeciwnikiem UKS Zagłębie była Energa Stoczniowiec Gdańsk. Mecz wygrali młodzi Sosnowiczanie 5:4 (2:0, 2:3, 1:1) Bramki zdobyli Michał Bernacki 2, Mariusz Piotrowski 2 i Konrad Tomaszewski. W środę o 12:00 w Hali Małego Spodka kolejny mecz naszych Juniorów Młodszych, a przeciwnikiem będzie TMH Polonia Bytom, która wczoraj pokonała po dogrywce 6:5 Toruńskie Sokoły. 

Wyniki pierwszego dnia XII OOM:

UKS Zagłębie Sosnowiec - Energa Stoczniowiec Gdańsk 5:4 (2:0, 2:3, 1:1)

TMH Polonia Bytom - MKS Sokoły Toruń 6:5 po dogrywce (0:1, 3:1, 2:3 - 1:0)

JKH GKS Jastrzębie – UKH Unia Oświęcim 9:3 (5:1, 1:2, 3:0)

UKH Dębica – MOSM Tychy 0:11 (0:3, 0:5, 0:3)

 

GRUPA D

 

l. mecze punkty bramki

 

 1. MOSM Tychy 1 3 11 : 0

 2. JKS GKS Jastrzębie 1 3 9 : 3

 3. UKH UNIA Oświęcim 1 0 3 : 9

 4. UKH Dębica 1 0 0 :11

 

 

 

GRUPA E

l. mecze punkty bramki

 

 1. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec 1 3 5 : 4

 2. TMH POLONIA Bytom 1 2 6 : 5

 3. MKS SOKOŁY Toruń 1 1 5 : 6

 4. ENERGA STOCZNIOWIEC 1 0 4 : 5

 

 

 

 

Partnerzy

 • wodociagi.jpg
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • zak.jpg
 • logo jacek.png
 • LOGO LH.png
 • pizzeria-moskva.png
 • fiat sz.png
 • drukarnia.jpg
 • bgfoto.png
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • LOGO LH.png
 • zak.jpg
 • wodociagi.jpg
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • drukarnia.jpg
 • fiat sz.png
 • bgfoto.png
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • logo jacek.png
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • pizzeria-moskva.png
Copyright © 2013. Created by Majson Rights Reserved.


Facebook youtube