^Góra
 • 1 Mistrzostwa Polski
  Nasze drużyny regularnie zdobywają medale w Mistrzostwach Polski. W 2013/2014 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze Żaki Starsze. W 2012/2013 Juniorzy wywalczyli Mistrzostwo Polski, Juniorzy Młodsi zdobyli brązowe medale, a nasza najmłodsza drużyna Mini Hokej wygrała Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja. W 2015/2016 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze zespoły Juniorów i Młodzików. Sezon 2016/2017 należał do Juniorów Młodszych, którzy zostali Mistrzami Polski, młodzicy natomiast zdobyli drugie miejsce w kraju.
 • 2 Nabór do sekcji hokeja na lodzie
  Zajęcia naborowe odbywają się w każdy poniedziałek o 18:00 i piątek o 17:00. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów i instruktorów. Treningi oraz wypożyczalnia łyżew i sprzętu są całkowicie bezpłatne.
 • 3 Turnieje hokejowe.
  Nasi zawodnicy biorą udział w międzynarodowych turniejach hokeja na lodzie w kraju i za granicą. W ostatnich latach były to turnieje w Karvinie, Brumov-Bylnice (Czechy), Waiden, Bad Kissingen, Halle (Niemcy), Debreczyn (Węgry), w Łodzi - Kosyl Cup, Toruniu, Jastrzębiu Zdrój, Oświęcimiu Bytomiu, "Warrior Cup" w Cieszynie, organizowany w Sosnowcu "Hockey My Life" czy coroczne turnieje eliminacyjne do "Czerkawski Cup".
 • 4 Obozy sportowe
  Każdego roku w klubie są organizowane obozy sportowe letnie i zimowe. Do tej pory nasi zawodnicy byli na obozach m.in. w Studence (Czechy), w Brumov-Bylnice (Czechy), w Orlovej (Czechy) w Karvinie (Czechy), w Ostravie (czechy) w Brennej, w Międzybrodziu Bialskim, w Głownie, w Gilowicach, w Toruniu. Na obozach odbywają się zazwyczaj zajęcia ogólnorowojowe (w terenie, na boisku, na basenie), ale również zajęcia specjalistyczne na lodzie.
 • 5 Reprezentacja Polski
  Wielu z naszych zawodników na codzień trenuje w Szkole Mistrzostwa Sportowego, a część z nich jest regularnie powoływana do Młodzieżowych Reprezentacji Polski. Wśród tych zawodników znajdują się Michał Bernacki, Oskar Prokop, Paweł Kubarek, Daniel Malczewski, Adrian Duszak, Wojciech Pasek, Mariusz Piotrowski, Szymon Luszniak, Marcel Kotuła, Marcel Hyla, Kacper Opiłka, Adrian Chabior, Mateusz Małota, Dominik Kasprzyk, Karol Baran, Jakub Ślusarczyk.
baner

JM: Za nami drugi dzień zmagań na XXII OOM 2016.

W drugim dniu zmagań, przeciwnikiem naszej drużyny była Polonia Bytom. Zwycięstwo w tym meczu dawało naszemu zespołowi awans po półfinału Mistrzostw. Niestety po bardzo ciekawym i wyrównanym meczu to bytomianie byli lepsi wygrywając po dogrywce 3:4 (1:1, 1:2, 1:0, 0:1PD). Bramki dla UKS: Szymon Luszniak, Mariusz Piotrowski i Patryk Jarosz. Dzisiaj trzeci dzień zmagań, który przyniesie rozstrzygnięcie, po wczorajszych wynikach jeszcze wszystkie cztery drużyny mają szansę na awans do półfinału. Dzisiaj przeciwnikiem UKS Zagłębie Sosnowiec Będą Sokoły Toruń. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!!!

 

17.02.2016 (środa)
 
Grupa E - lodowisko w Katowicach hala mała Spodka
 
09.00 - Energa Stoczniowiec – MKS Sokoły Toruń 6:5 (2:3, 4:1, 0:1)
 
12.00 - UKS Zagłębie Sosnowiec – TMH Polonia Bytom 3:4 po dogrywce (1:1, 1:2, 1:0 - 0:1)
 
Grupa D - lodowisko w Tychach
 
14.15 - JKH GKS Jastrzębie – UKH Dębica 8:0 (2:0, 4:0, 2:0)
 
17.15 - UKH Unia Oświęcim – MOSM Tychy 3:13 (0:4, 3:4, 0:5)

Partnerzy

 • wodociagi.jpg
 • LOGO LH.png
 • fiat sz.png
 • logo jacek.png
 • bgfoto.png
 • drukarnia.jpg
 • zak.jpg
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • pizzeria-moskva.png
 • LOGO LH.png
 • drukarnia.jpg
 • fiat sz.png
 • bgfoto.png
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • logo jacek.png
 • wodociagi.jpg
 • pizzeria-moskva.png
 • zak.jpg
Copyright © 2013. Created by Majson Rights Reserved.


Facebook youtube