^Góra
 • 1 Mistrzostwa Polski
  Nasze drużyny regularnie zdobywają medale w Mistrzostwach Polski. W 2013/2014 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze Żaki Starsze. W 2012/2013 Juniorzy wywalczyli Mistrzostwo Polski, Juniorzy Młodsi zdobyli brązowe medale, a nasza najmłodsza drużyna Mini Hokej wygrała Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja. W 2015/2016 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze zespoły Juniorów i Młodzików. Sezon 2016/2017 należał do Juniorów Młodszych, którzy zostali Mistrzami Polski, młodzicy natomiast zdobyli drugie miejsce w kraju.
 • 2 Nabór do sekcji hokeja na lodzie
  Zajęcia naborowe odbywają się w każdy poniedziałek o 18:00 i piątek o 17:00. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów i instruktorów. Treningi oraz wypożyczalnia łyżew i sprzętu są całkowicie bezpłatne.
 • 3 Turnieje hokejowe.
  Nasi zawodnicy biorą udział w międzynarodowych turniejach hokeja na lodzie w kraju i za granicą. W ostatnich latach były to turnieje w Karvinie, Brumov-Bylnice (Czechy), Waiden, Bad Kissingen, Halle (Niemcy), Debreczyn (Węgry), w Łodzi - Kosyl Cup, Toruniu, Jastrzębiu Zdrój, Oświęcimiu Bytomiu, "Warrior Cup" w Cieszynie, organizowany w Sosnowcu "Hockey My Life" czy coroczne turnieje eliminacyjne do "Czerkawski Cup".
 • 4 Obozy sportowe
  Każdego roku w klubie są organizowane obozy sportowe letnie i zimowe. Do tej pory nasi zawodnicy byli na obozach m.in. w Studence (Czechy), w Brumov-Bylnice (Czechy), w Orlovej (Czechy) w Karvinie (Czechy), w Ostravie (czechy) w Brennej, w Międzybrodziu Bialskim, w Głownie, w Gilowicach, w Toruniu. Na obozach odbywają się zazwyczaj zajęcia ogólnorowojowe (w terenie, na boisku, na basenie), ale również zajęcia specjalistyczne na lodzie.
 • 5 Reprezentacja Polski
  Wielu z naszych zawodników na codzień trenuje w Szkole Mistrzostwa Sportowego, a część z nich jest regularnie powoływana do Młodzieżowych Reprezentacji Polski. Wśród tych zawodników znajdują się Michał Bernacki, Oskar Prokop, Paweł Kubarek, Daniel Malczewski, Adrian Duszak, Wojciech Pasek, Mariusz Piotrowski, Szymon Luszniak, Marcel Kotuła, Marcel Hyla, Kacper Opiłka, Adrian Chabior, Mateusz Małota, Dominik Kasprzyk, Karol Baran, Jakub Ślusarczyk.
baner

Żaki Starsze: Baraże zakończone.

W niedzielę 3 kwietnia 2016 na lodowisku w Poznaniu zakończył się turniej barażowy o awans do Mistrzostw Polski. W turnieju miały wystąpić cztery drużyny, jednak drużyna MMKS Nowy Targ zrezygnowała z udzialu w barażach i z pośród trzech drużyn, które wzięły w nich udział awansowały... wszystkie trzy. W pierwszym meczu przeciwnikiem naszych Żaków był zespół MUKS Naprzód Janów. Mecz zakończył się wygraną UKS 7:5 (1:2, 0:1, 6:2) Bramki zdobyli Dominik Kasprzyk 4 i Jakub Ślusarczyk 3. Sobota była dniem wolnym dla naszej drużyny z uwagi na to, że mieliśmy grać z Nowym Targiem. A Naprzód przegrał z Poznańskimi Koziołkami 5:3. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w turnieju mausiał zadecydować niedzielny mecz UKS Zagłębie z Koziołkami Poznań. Niestety nasi chłopcy musieli uznać wyższość zawodników z Wielkopolski i przegrali po rzutach karnych 3:4 (0:2, 3:1, 0:0, 0:1K). Gole zdobyli Piotrek Ciepielewski, Karol Baran i Dominik Kasprzyk. Przed naszymi zawodnikami zatem Mistrzostwa Polski, zagramy w fazie grupowej z ŁKH Łódź, Polonią Bytom i MOSM Tychy. Dwie najlepsze drużyny awansują do półfinału.

Partnerzy

 • logo jacek.png
 • pizzeria-moskva.png
 • zak.jpg
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • LOGO LH.png
 • fiat sz.png
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • wodociagi.jpg
 • bgfoto.png
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • drukarnia.jpg
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • wodociagi.jpg
 • bgfoto.png
 • pizzeria-moskva.png
 • logo jacek.png
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • LOGO LH.png
 • fiat sz.png
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • zak.jpg
 • drukarnia.jpg
Copyright © 2013. Created by Majson Rights Reserved.


Facebook youtube