^Góra
 • 1 Mistrzostwa Polski
  Nasze drużyny regularnie zdobywają medale w Mistrzostwach Polski. W 2013/2014 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze Żaki Starsze. W 2012/2013 Juniorzy wywalczyli Mistrzostwo Polski, Juniorzy Młodsi zdobyli brązowe medale, a nasza najmłodsza drużyna Mini Hokej wygrała Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja. W 2015/2016 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze zespoły Juniorów i Młodzików. Sezon 2016/2017 należał do Juniorów Młodszych, którzy zostali Mistrzami Polski, młodzicy natomiast zdobyli drugie miejsce w kraju.
 • 2 Nabór do sekcji hokeja na lodzie
  Zajęcia naborowe odbywają się w każdy poniedziałek o 18:00 i piątek o 17:00. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów i instruktorów. Treningi oraz wypożyczalnia łyżew i sprzętu są całkowicie bezpłatne.
 • 3 Turnieje hokejowe.
  Nasi zawodnicy biorą udział w międzynarodowych turniejach hokeja na lodzie w kraju i za granicą. W ostatnich latach były to turnieje w Karvinie, Brumov-Bylnice (Czechy), Waiden, Bad Kissingen, Halle (Niemcy), Debreczyn (Węgry), w Łodzi - Kosyl Cup, Toruniu, Jastrzębiu Zdrój, Oświęcimiu Bytomiu, "Warrior Cup" w Cieszynie, organizowany w Sosnowcu "Hockey My Life" czy coroczne turnieje eliminacyjne do "Czerkawski Cup".
 • 4 Obozy sportowe
  Każdego roku w klubie są organizowane obozy sportowe letnie i zimowe. Do tej pory nasi zawodnicy byli na obozach m.in. w Studence (Czechy), w Brumov-Bylnice (Czechy), w Orlovej (Czechy) w Karvinie (Czechy), w Ostravie (czechy) w Brennej, w Międzybrodziu Bialskim, w Głownie, w Gilowicach, w Toruniu. Na obozach odbywają się zazwyczaj zajęcia ogólnorowojowe (w terenie, na boisku, na basenie), ale również zajęcia specjalistyczne na lodzie.
 • 5 Reprezentacja Polski
  Wielu z naszych zawodników na codzień trenuje w Szkole Mistrzostwa Sportowego, a część z nich jest regularnie powoływana do Młodzieżowych Reprezentacji Polski. Wśród tych zawodników znajdują się Michał Bernacki, Oskar Prokop, Paweł Kubarek, Daniel Malczewski, Adrian Duszak, Wojciech Pasek, Mariusz Piotrowski, Szymon Luszniak, Marcel Kotuła, Marcel Hyla, Kacper Opiłka, Adrian Chabior, Mateusz Małota, Dominik Kasprzyk, Karol Baran, Jakub Ślusarczyk.
baner

Młodziki: UKS Zagłębie Sosnowiec MISTRZEM POLSKI!!!

W niedzielę 10.04.2016 drużyna naszych młodzików została Mistrzem Polski w hokeju na lodzie. W finałowym meczu nasi hokeiści zmierzyli się z zespołem złożonym z zawodników Cracovii Kraków/KTH Krynica. Mecz ja przystało na Finał był bardzo wyrównany, a emocje towarzyszyły mu od pierwszej do ostatniej minuty. W regulaminowych 60 minutach padł remis 4:4 (3:1, 0:1, 1:2) i dopiero rzuty karne przyniosły rozstrzygnięcie, a konkretnie trafienie Szymona Luszniaka. Bramki w meczu zdobyli Dawid Otak 2, Adrian Duszak i Mariusz Piotrowski. Poza złotymi medalami, pucharem za 1 miejsce i pucharem Fair Play do rąk naszych zawodników trefiły też nagrody indywidualne. Mateusz Małota został najlepszym bramkarzem całych Mistrzostw, a Daniel Malczewski najlepszym obrońcą. Dziękujemy i Wielkie gratulacje!!! Dziękujemy również wszystkim rodzicom i kibicom którzy przyjechali do Jastrzębia i dopingowali naszych zawodników w walce o złoto! Brązowe medale wywalczyło sobie JKH GKS Jastrzębie, które pokonało w małym finale MKS Sokoły Toruń 9:0.

FOTOGALERIA

Partnerzy

 • drukarnia.jpg
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • pizzeria-moskva.png
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • logo jacek.png
 • bgfoto.png
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • fiat sz.png
 • zak.jpg
 • wodociagi.jpg
 • LOGO LH.png
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • LOGO LH.png
 • fiat sz.png
 • zak.jpg
 • pizzeria-moskva.png
 • logo jacek.png
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • bgfoto.png
 • wodociagi.jpg
 • drukarnia.jpg
Copyright © 2013. Created by Majson Rights Reserved.


Facebook youtube