^Góra
  • 1 Mistrzostwa Polski
    Nasze drużyny regularnie zdobywają medale w Mistrzostwach Polski. W 2013/2014 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze Żaki Starsze. W 2012/2013 Juniorzy wywalczyli Mistrzostwo Polski, Juniorzy Młodsi zdobyli brązowe medale, a nasza najmłodsza drużyna Mini Hokej wygrała Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja. W 2015/2016 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze zespoły Juniorów i Młodzików. Sezon 2016/2017 należał do Juniorów Młodszych, którzy zostali Mistrzami Polski, młodzicy natomiast zdobyli drugie miejsce w kraju.
  • 2 Nabór do sekcji hokeja na lodzie
    Zajęcia naborowe odbywają się w każdy poniedziałek o 18:00 i piątek o 17:00. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów i instruktorów. Treningi oraz wypożyczalnia łyżew i sprzętu są całkowicie bezpłatne.
  • 3 Turnieje hokejowe.
    Nasi zawodnicy biorą udział w międzynarodowych turniejach hokeja na lodzie w kraju i za granicą. W ostatnich latach były to turnieje w Karvinie, Brumov-Bylnice (Czechy), Waiden, Bad Kissingen, Halle (Niemcy), Debreczyn (Węgry), w Łodzi - Kosyl Cup, Toruniu, Jastrzębiu Zdrój, Oświęcimiu Bytomiu, "Warrior Cup" w Cieszynie, organizowany w Sosnowcu "Hockey My Life" czy coroczne turnieje eliminacyjne do "Czerkawski Cup".
  • 4 Obozy sportowe
    Każdego roku w klubie są organizowane obozy sportowe letnie i zimowe. Do tej pory nasi zawodnicy byli na obozach m.in. w Studence (Czechy), w Brumov-Bylnice (Czechy), w Orlovej (Czechy) w Karvinie (Czechy), w Ostravie (czechy) w Brennej, w Międzybrodziu Bialskim, w Głownie, w Gilowicach, w Toruniu. Na obozach odbywają się zazwyczaj zajęcia ogólnorowojowe (w terenie, na boisku, na basenie), ale również zajęcia specjalistyczne na lodzie.
  • 5 Reprezentacja Polski
    Wielu z naszych zawodników na codzień trenuje w Szkole Mistrzostwa Sportowego, a część z nich jest regularnie powoływana do Młodzieżowych Reprezentacji Polski. Wśród tych zawodników znajdują się Michał Bernacki, Oskar Prokop, Paweł Kubarek, Daniel Malczewski, Adrian Duszak, Wojciech Pasek, Mariusz Piotrowski, Szymon Luszniak, Marcel Kotuła, Marcel Hyla, Kacper Opiłka, Adrian Chabior, Mateusz Małota, Dominik Kasprzyk, Karol Baran, Jakub Ślusarczyk.
baner

CLJ: Mistrz, Mistrz Zagłębie!!!!!

Kolejny wielki sukces naszego klubu! Drużyna Centralnej Ligi Juniorów UKS Zagłebie Sosnowiec w niedzielę 24 kwietnia zdobyła złote medale Mistrzostw Polski w hokeju na lodzie. Nasza najstarsza drużyna pokonała w Wielkim Finale UKH Unię Oświęcim 4:1 (0:0, 1:0, 3:1) bramki zdobyli Damian Woźniak, Kamil Pędraś, Aleksander Gniewek i Kamil Sikora. Droga podopiecznych trenerów Klicha i Kotuły do zdobycia mistrzostwa nie była prosta, gdyż z fazy grupowej awansowali z drugiego miejsca przegrywając z Polonią Bytom 0:3. W połfinale przyszło się zmierzyć z faworyzowanym JKH GKS Jastrzębie. Nasi zawodnicy po bardzo zaciętym i wyrównanym spotkaniu pokonali rywali 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) i zapewnili sobie awans do Wielkiego Finału. Brązowe medale wywalczyli jastrzębianie pokonując w małym finale po dogrywce Polonię Bytom 6:5. Nagrodę za najlepszego bramkarza całego turnieju otrzymał na bramkarz Michał Czernik. Wielkie Gratulacje!!!!!!!!