^Góra
 • 1 Mistrzostwa Polski
  Nasze drużyny regularnie zdobywają medale w Mistrzostwach Polski. W 2013/2014 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze Żaki Starsze. W 2012/2013 Juniorzy wywalczyli Mistrzostwo Polski, Juniorzy Młodsi zdobyli brązowe medale, a nasza najmłodsza drużyna Mini Hokej wygrała Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja. W 2015/2016 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze zespoły Juniorów i Młodzików. Sezon 2016/2017 należał do Juniorów Młodszych, którzy zostali Mistrzami Polski, młodzicy natomiast zdobyli drugie miejsce w kraju.
 • 2 Nabór do sekcji hokeja na lodzie
  Zajęcia naborowe odbywają się w każdy poniedziałek o 18:00 i piątek o 17:00. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów i instruktorów. Treningi oraz wypożyczalnia łyżew i sprzętu są całkowicie bezpłatne.
 • 3 Turnieje hokejowe.
  Nasi zawodnicy biorą udział w międzynarodowych turniejach hokeja na lodzie w kraju i za granicą. W ostatnich latach były to turnieje w Karvinie, Brumov-Bylnice (Czechy), Waiden, Bad Kissingen, Halle (Niemcy), Debreczyn (Węgry), w Łodzi - Kosyl Cup, Toruniu, Jastrzębiu Zdrój, Oświęcimiu Bytomiu, "Warrior Cup" w Cieszynie, organizowany w Sosnowcu "Hockey My Life" czy coroczne turnieje eliminacyjne do "Czerkawski Cup".
 • 4 Obozy sportowe
  Każdego roku w klubie są organizowane obozy sportowe letnie i zimowe. Do tej pory nasi zawodnicy byli na obozach m.in. w Studence (Czechy), w Brumov-Bylnice (Czechy), w Orlovej (Czechy) w Karvinie (Czechy), w Ostravie (czechy) w Brennej, w Międzybrodziu Bialskim, w Głownie, w Gilowicach, w Toruniu. Na obozach odbywają się zazwyczaj zajęcia ogólnorowojowe (w terenie, na boisku, na basenie), ale również zajęcia specjalistyczne na lodzie.
 • 5 Reprezentacja Polski
  Wielu z naszych zawodników na codzień trenuje w Szkole Mistrzostwa Sportowego, a część z nich jest regularnie powoływana do Młodzieżowych Reprezentacji Polski. Wśród tych zawodników znajdują się Michał Bernacki, Oskar Prokop, Paweł Kubarek, Daniel Malczewski, Adrian Duszak, Wojciech Pasek, Mariusz Piotrowski, Szymon Luszniak, Marcel Kotuła, Marcel Hyla, Kacper Opiłka, Adrian Chabior, Mateusz Małota, Dominik Kasprzyk, Karol Baran, Jakub Ślusarczyk.
baner

Mini Hokej: W najbliższą sobotę turniej Mini Hokeja na Stadionie Zimowym.

W sobotę 29 października 2016 o 16:45 na Stadionie Zimowym w Sosnowcu odbędzie się pierwszy w tym sezonie turniej Mini Hokeja dla zawodników urodzonych w roku 2009 i młodszych. W rozgrywkach tych wezmą udział dwie nasze drużyny oraz zespoły RTH Ruda Śląska i MOSM Tychy. Zbiórka zawodników o godzinie 15:45. Podczas turnieju zostanie uruchomiona kawiarenka (osoby chętne do pomocy w zorganizowaniu kawiarenki proszone są o kontakt z trenerem Piotrkiem Majewskim). 

UWAGA!!! Wszyscy zawodnicy muszą mieć ze sobą LEGITYMACJĘ SZKOLNĄ lub INNY DOKUMENT TOŻSAMOŚCI!

Nasi zawodnicy zostali podzieleni na dwa zespoły:

 

UKS ZAGŁĘBIE I

 

UKS ZAGŁĘBIE II

CZERWIŃSKI

CEZARIUSZ

 

DYBICH

WOJCIECH

Furmański

Wojciech

 

Klich

Kamil

KAŁWA

MATEUSZ

 

Klich

Krzysztof

KOZIARSKI

FILIP

 

Klich

Michał

Mierzwa

Mikołaj

 

Libricht

Seweryn

MÓL

JULIAN

 

MUDYN

WIKTOR

Nowak

Cyprian

 

Piotrowski

Szymon

Owczarek

Oliwier

 

POCHŁOPIEŃ

JAKUB

Samsel

Michał

 

Pospiech

Jakub

SKOWRON

WIKTOR

 

Starostka

Dawid

Tutaj

Filip

 

Śmigielski

Aleksander

Ungrowski

Maciej

 

TOSZA

TOMASZ

Urgacz

Filip

 

Uroczyński

Igor

Walotek

Łukasz

 

Własiuk

Marcin

Zoń

Marcel

 

Zapała

Julian

 TRENER: Piotr Majewski - kom. 608 580 392

 

Partnerzy

 • zak.jpg
 • wodociagi.jpg
 • drukarnia.jpg
 • pizzeria-moskva.png
 • LOGO LH.png
 • fiat sz.png
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • bgfoto.png
 • logo jacek.png
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • pizzeria-moskva.png
 • LOGO LH.png
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • wodociagi.jpg
 • fiat sz.png
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • bgfoto.png
 • logo jacek.png
 • drukarnia.jpg
 • zak.jpg
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
Copyright © 2013. Created by Majson Rights Reserved.


Facebook youtube