^Góra
 • 1 Mistrzostwa Polski
  Nasze drużyny regularnie zdobywają medale w Mistrzostwach Polski. W 2013/2014 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze Żaki Starsze. W 2012/2013 Juniorzy wywalczyli Mistrzostwo Polski, Juniorzy Młodsi zdobyli brązowe medale, a nasza najmłodsza drużyna Mini Hokej wygrała Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja. W 2015/2016 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze zespoły Juniorów i Młodzików. Sezon 2016/2017 należał do Juniorów Młodszych, którzy zostali Mistrzami Polski, młodzicy natomiast zdobyli drugie miejsce w kraju.
 • 2 Nabór do sekcji hokeja na lodzie
  Zajęcia naborowe odbywają się w każdy poniedziałek o 18:00 i piątek o 17:00. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów i instruktorów. Treningi oraz wypożyczalnia łyżew i sprzętu są całkowicie bezpłatne.
 • 3 Turnieje hokejowe.
  Nasi zawodnicy biorą udział w międzynarodowych turniejach hokeja na lodzie w kraju i za granicą. W ostatnich latach były to turnieje w Karvinie, Brumov-Bylnice (Czechy), Waiden, Bad Kissingen, Halle (Niemcy), Debreczyn (Węgry), w Łodzi - Kosyl Cup, Toruniu, Jastrzębiu Zdrój, Oświęcimiu Bytomiu, "Warrior Cup" w Cieszynie, organizowany w Sosnowcu "Hockey My Life" czy coroczne turnieje eliminacyjne do "Czerkawski Cup".
 • 4 Obozy sportowe
  Każdego roku w klubie są organizowane obozy sportowe letnie i zimowe. Do tej pory nasi zawodnicy byli na obozach m.in. w Studence (Czechy), w Brumov-Bylnice (Czechy), w Orlovej (Czechy) w Karvinie (Czechy), w Ostravie (czechy) w Brennej, w Międzybrodziu Bialskim, w Głownie, w Gilowicach, w Toruniu. Na obozach odbywają się zazwyczaj zajęcia ogólnorowojowe (w terenie, na boisku, na basenie), ale również zajęcia specjalistyczne na lodzie.
 • 5 Reprezentacja Polski
  Wielu z naszych zawodników na codzień trenuje w Szkole Mistrzostwa Sportowego, a część z nich jest regularnie powoływana do Młodzieżowych Reprezentacji Polski. Wśród tych zawodników znajdują się Michał Bernacki, Oskar Prokop, Paweł Kubarek, Daniel Malczewski, Adrian Duszak, Wojciech Pasek, Mariusz Piotrowski, Szymon Luszniak, Marcel Kotuła, Marcel Hyla, Kacper Opiłka, Adrian Chabior, Mateusz Małota, Dominik Kasprzyk, Karol Baran, Jakub Ślusarczyk.
baner

Juniorzy Młodsi: Mamy awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach zimowych!!!

Za nami już 3 turnieje eliminacyjne do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach zimowych. Eliminacje rozgrywane są w trzech grupach. Walka odbywa się na zasadzie czterech turniejów eliminacyjnych rozgrywanych systemem ,,każdy z każdym’’. Nasi Juniorzy Młodsi w eliminacjach grają z zespołami Polonii Bytom, ŁKH Łódź oraz Legii Warszawa. Po trzech turniejach podopieczni trenera Jerzego Góraka zapewnili już zobie awans do Olimpiady, ponieważ zespoły z miejsc 1-2 awansują bezpośrednio. Ostatni turniej odbędzie się w dniach 28-30 grudnia na Stadionie Zimowym w Sosnowcu.

 

 

 

I turniej grupy C w Warszawie (2-4.12.2016):

Zagłębie Sosnowiec - Polonia Bytom 5:4 po rzutach karnych
Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa 12:1
Zagłębie Sosnowiec - ŁKH Łódź 3:0
Polonia Bytom - ŁKH Łódź 9:1
Polonia Bytom - Legia Warszawa 11:1
Legia Warszawa - ŁKH Łódź 1:9

II turniej grupy C w Bytomiu (9-11.12.2016):

Polonia Bytom - Legia Warszawa 19:0
Zagłębie Sosnowiec - ŁKH Łódź 7:1
Polonia Bytom - ŁKH Łódź 8:1
Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa 12:2
Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec 4:1
ŁKH Łódź - Legia Warszawa 3:1

III turniej grupy C w Łodzi (16-18.12.2016):

Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa 15:2
Polonia Bytom - ŁKH Łódź 5:3
Zagłębie Sosnowiec - ŁKH Łódź 8:4
Polonia Bytom - Legia Warszawa 10:1
Zagłębie Sosnowiec - Polonia Bytom 2:5
ŁKH Łódź - Legia Warszawa 6:3

Tabela:

 

 

     M  PKT  BZ/BS
 1.   Polonia  9  25  75/15
 2.   Zagłębie  9  20  65/23
 3.  ŁKH  9  9  28/45
 4.  Legia 9  0  12/97

 

Partnerzy

 • zak.jpg
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • fiat sz.png
 • pizzeria-moskva.png
 • wodociagi.jpg
 • LOGO LH.png
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • logo jacek.png
 • bgfoto.png
 • drukarnia.jpg
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • bgfoto.png
 • pizzeria-moskva.png
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • drukarnia.jpg
 • fiat sz.png
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • LOGO LH.png
 • logo jacek.png
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • wodociagi.jpg
 • zak.jpg
Copyright © 2013. Created by Majson Rights Reserved.


Facebook youtube