^Góra
 • 1 Mistrzostwa Polski
  Nasze drużyny regularnie zdobywają medale w Mistrzostwach Polski. W 2013/2014 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze Żaki Starsze. W 2012/2013 Juniorzy wywalczyli Mistrzostwo Polski, Juniorzy Młodsi zdobyli brązowe medale, a nasza najmłodsza drużyna Mini Hokej wygrała Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja. W 2015/2016 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze zespoły Juniorów i Młodzików. Sezon 2016/2017 należał do Juniorów Młodszych, którzy zostali Mistrzami Polski, młodzicy natomiast zdobyli drugie miejsce w kraju.
 • 2 Nabór do sekcji hokeja na lodzie
  Zajęcia naborowe odbywają się w każdy poniedziałek o 18:00 i piątek o 17:00. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów i instruktorów. Treningi oraz wypożyczalnia łyżew i sprzętu są całkowicie bezpłatne.
 • 3 Turnieje hokejowe.
  Nasi zawodnicy biorą udział w międzynarodowych turniejach hokeja na lodzie w kraju i za granicą. W ostatnich latach były to turnieje w Karvinie, Brumov-Bylnice (Czechy), Waiden, Bad Kissingen, Halle (Niemcy), Debreczyn (Węgry), w Łodzi - Kosyl Cup, Toruniu, Jastrzębiu Zdrój, Oświęcimiu Bytomiu, "Warrior Cup" w Cieszynie, organizowany w Sosnowcu "Hockey My Life" czy coroczne turnieje eliminacyjne do "Czerkawski Cup".
 • 4 Obozy sportowe
  Każdego roku w klubie są organizowane obozy sportowe letnie i zimowe. Do tej pory nasi zawodnicy byli na obozach m.in. w Studence (Czechy), w Brumov-Bylnice (Czechy), w Orlovej (Czechy) w Karvinie (Czechy), w Ostravie (czechy) w Brennej, w Międzybrodziu Bialskim, w Głownie, w Gilowicach, w Toruniu. Na obozach odbywają się zazwyczaj zajęcia ogólnorowojowe (w terenie, na boisku, na basenie), ale również zajęcia specjalistyczne na lodzie.
 • 5 Reprezentacja Polski
  Wielu z naszych zawodników na codzień trenuje w Szkole Mistrzostwa Sportowego, a część z nich jest regularnie powoływana do Młodzieżowych Reprezentacji Polski. Wśród tych zawodników znajdują się Michał Bernacki, Oskar Prokop, Paweł Kubarek, Daniel Malczewski, Adrian Duszak, Wojciech Pasek, Mariusz Piotrowski, Szymon Luszniak, Marcel Kotuła, Marcel Hyla, Kacper Opiłka, Adrian Chabior, Mateusz Małota, Dominik Kasprzyk, Karol Baran, Jakub Ślusarczyk.
baner

Żak Młodszy: Niewiele zabrakło do pokonania Tychów II.

W poniedziałek 30 stycznia 2017 drużyna naszych Żaków Młodszych podejmowała MOSM Tychy II, który w tej chwili zajmuje trzecie miejsce w tabeli rozgrywek Śląskiej Ligi. Po pierwszej tercji do szatni z prowadzeniem 1:0 schodził zespół z Tych, druga tercja to istna wymiana ciosów obu zespołów, najpierw w 17 minucie wyrównał Emil Kieler, minutę później jednak znów prowadzili tyszanie, w 21 minucie znów udało się wyrównać, tym razem za sprawą trafienia Teodora Brosia. Minutę później swojego drugiego gola strzelił Kieler i UKS prowadził 3:2, niestety w 24 i 26 minucie dwa gole zdobył MOSM Tychy i tercja zakończyła się jednobramkową przewagą młodych tyszan. W trzeciej tercji nie obejrzeliśmy już żadnych bramek i spotkanie zakończyło się wynikiem 3:4. Kolejnym przeciwnikiem naszych Żaków Młodszych będzie lider tegorocznych rozgrywek zespół MOSM Tychy I, a to spotkanie w najbliższy poniedziałek na Stadionie Zimowym w Tychach.

Partnerzy

 • logo jacek.png
 • zak.jpg
 • wodociagi.jpg
 • drukarnia.jpg
 • fiat sz.png
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • bgfoto.png
 • pizzeria-moskva.png
 • LOGO LH.png
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • LOGO LH.png
 • pizzeria-moskva.png
 • drukarnia.jpg
 • zak.jpg
 • logo jacek.png
 • bgfoto.png
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • fiat sz.png
 • wodociagi.jpg
Copyright © 2013. Created by Majson Rights Reserved.


Facebook youtube