^Góra
 • 1 Mistrzostwa Polski
  Nasze drużyny regularnie zdobywają medale w Mistrzostwach Polski. W 2013/2014 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze Żaki Starsze. W 2012/2013 Juniorzy wywalczyli Mistrzostwo Polski, Juniorzy Młodsi zdobyli brązowe medale, a nasza najmłodsza drużyna Mini Hokej wygrała Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja. W 2015/2016 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze zespoły Juniorów i Młodzików. Sezon 2016/2017 należał do Juniorów Młodszych, którzy zostali Mistrzami Polski, młodzicy natomiast zdobyli drugie miejsce w kraju.
 • 2 Nabór do sekcji hokeja na lodzie
  Zajęcia naborowe odbywają się w każdy poniedziałek o 18:00 i piątek o 17:00. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów i instruktorów. Treningi oraz wypożyczalnia łyżew i sprzętu są całkowicie bezpłatne.
 • 3 Turnieje hokejowe.
  Nasi zawodnicy biorą udział w międzynarodowych turniejach hokeja na lodzie w kraju i za granicą. W ostatnich latach były to turnieje w Karvinie, Brumov-Bylnice (Czechy), Waiden, Bad Kissingen, Halle (Niemcy), Debreczyn (Węgry), w Łodzi - Kosyl Cup, Toruniu, Jastrzębiu Zdrój, Oświęcimiu Bytomiu, "Warrior Cup" w Cieszynie, organizowany w Sosnowcu "Hockey My Life" czy coroczne turnieje eliminacyjne do "Czerkawski Cup".
 • 4 Obozy sportowe
  Każdego roku w klubie są organizowane obozy sportowe letnie i zimowe. Do tej pory nasi zawodnicy byli na obozach m.in. w Studence (Czechy), w Brumov-Bylnice (Czechy), w Orlovej (Czechy) w Karvinie (Czechy), w Ostravie (czechy) w Brennej, w Międzybrodziu Bialskim, w Głownie, w Gilowicach, w Toruniu. Na obozach odbywają się zazwyczaj zajęcia ogólnorowojowe (w terenie, na boisku, na basenie), ale również zajęcia specjalistyczne na lodzie.
 • 5 Reprezentacja Polski
  Wielu z naszych zawodników na codzień trenuje w Szkole Mistrzostwa Sportowego, a część z nich jest regularnie powoływana do Młodzieżowych Reprezentacji Polski. Wśród tych zawodników znajdują się Michał Bernacki, Oskar Prokop, Paweł Kubarek, Daniel Malczewski, Adrian Duszak, Wojciech Pasek, Mariusz Piotrowski, Szymon Luszniak, Marcel Kotuła, Marcel Hyla, Kacper Opiłka, Adrian Chabior, Mateusz Małota, Dominik Kasprzyk, Karol Baran, Jakub Ślusarczyk.
baner

Młodzik: Podzieliliśmy się punktami z Tychami.

W ubiegły weekend Młodziki naszego klubu grały dwumecz w Tychach. Oba spotkania były meczami z kategorii "o 6 punktów" i obie drużyny chciały te mecze wygrać. Sobotni mecz zakończył się wygrana zespołu z Tychów 5:3 (Bramki dla UKS zdobyli Marcel Hyla, Filip Garsztka i Karol Baran) więc niedzielny rewanż trzeba było koniecznie wygrać. Początek spotkania zapowiadał, że żadna z drużyn łatwo skóry nie sprzeda i pierwsza tercja zakończyła się wynikiem 4:3 dla MOSM Tychy, druga tercja to znakomity występ całej naszej drużyny, zdobyliśmy cztery gole nie tracąc ani jednego, wynik po dwóch odsłonach - 4:7. W trzeciej tercji dołożyliśmy jeszcze 2 trafienia, a zespół z Tych odpowiedział jednym i spotkanie zakończyło się wygraną UKS Zagłębie Sosnowiec 9:5. Bramki w tym meczu zdobyli: Jakub Blanik 3, Kamil Zagurba 2, Michał Nowak, Karol Baran, Dawid Wróblewski i Filip Garsztka. Teraz nastąpi chwilowa przerwa w rozgrywkach gdyż przed nami Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, w której wystąpi ośmiu zawodników naszej drużyny Młodzików. Najbliższe mecze dopiero 4 i 5 marca w Bytomiu z Polonią I.

FOTORELACJA Z MECZÓW

Partnerzy

 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • zak.jpg
 • wodociagi.jpg
 • drukarnia.jpg
 • bgfoto.png
 • logo jacek.png
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • fiat sz.png
 • pizzeria-moskva.png
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • LOGO LH.png
 • wodociagi.jpg
 • bgfoto.png
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • zak.jpg
 • fiat sz.png
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • LOGO LH.png
 • pizzeria-moskva.png
 • logo jacek.png
 • drukarnia.jpg
Copyright © 2013. Created by Majson Rights Reserved.


Facebook youtube