^Góra
 • 1 Mistrzostwa Polski
  Nasze drużyny regularnie zdobywają medale w Mistrzostwach Polski. W 2013/2014 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze Żaki Starsze. W 2012/2013 Juniorzy wywalczyli Mistrzostwo Polski, Juniorzy Młodsi zdobyli brązowe medale, a nasza najmłodsza drużyna Mini Hokej wygrała Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja. W 2015/2016 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze zespoły Juniorów i Młodzików. Sezon 2016/2017 należał do Juniorów Młodszych, którzy zostali Mistrzami Polski, młodzicy natomiast zdobyli drugie miejsce w kraju.
 • 2 Nabór do sekcji hokeja na lodzie
  Zajęcia naborowe odbywają się w każdy poniedziałek o 18:00 i piątek o 17:00. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów i instruktorów. Treningi oraz wypożyczalnia łyżew i sprzętu są całkowicie bezpłatne.
 • 3 Turnieje hokejowe.
  Nasi zawodnicy biorą udział w międzynarodowych turniejach hokeja na lodzie w kraju i za granicą. W ostatnich latach były to turnieje w Karvinie, Brumov-Bylnice (Czechy), Waiden, Bad Kissingen, Halle (Niemcy), Debreczyn (Węgry), w Łodzi - Kosyl Cup, Toruniu, Jastrzębiu Zdrój, Oświęcimiu Bytomiu, "Warrior Cup" w Cieszynie, organizowany w Sosnowcu "Hockey My Life" czy coroczne turnieje eliminacyjne do "Czerkawski Cup".
 • 4 Obozy sportowe
  Każdego roku w klubie są organizowane obozy sportowe letnie i zimowe. Do tej pory nasi zawodnicy byli na obozach m.in. w Studence (Czechy), w Brumov-Bylnice (Czechy), w Orlovej (Czechy) w Karvinie (Czechy), w Ostravie (czechy) w Brennej, w Międzybrodziu Bialskim, w Głownie, w Gilowicach, w Toruniu. Na obozach odbywają się zazwyczaj zajęcia ogólnorowojowe (w terenie, na boisku, na basenie), ale również zajęcia specjalistyczne na lodzie.
 • 5 Reprezentacja Polski
  Wielu z naszych zawodników na codzień trenuje w Szkole Mistrzostwa Sportowego, a część z nich jest regularnie powoływana do Młodzieżowych Reprezentacji Polski. Wśród tych zawodników znajdują się Michał Bernacki, Oskar Prokop, Paweł Kubarek, Daniel Malczewski, Adrian Duszak, Wojciech Pasek, Mariusz Piotrowski, Szymon Luszniak, Marcel Kotuła, Marcel Hyla, Kacper Opiłka, Adrian Chabior, Mateusz Małota, Dominik Kasprzyk, Karol Baran, Jakub Ślusarczyk.
baner

OOM: Dwa zwycięstwa naszych Juniorów.

Juniorzy Młodsi naszego klubu od wtorku 21.02.2017 biorą udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Zimowych w Oświęcimiu. Wczoraj naszym przeciwnikiem było Podhale Nowy Targ, mecz zakończył się zwycięstwem UKS 3:1 (2:0, 1:0, 0:1), a bramki zdobyli Mariusz Piotrowski 2 i Piotr Kozłowski. Dzisiaj w drugim spotkaniu zmierzyliśmy się z MOSM Tychy, który wczoraj pokonał gospodarzy Unię Oświęcim 2:1. Nasza drużyna powtórzyła wynik z wtorku i z tyskim zespołem również wygrała 3:1 (0:0, 2:0, 1:1) bramki Adrian Duszak, Marek Dytkowicz i Mariusz Piotrowski. Jutro ostatnie spotkania grupowe, które zadecydują które zespoły i z jakiego miejsca awansują do fazy półfinałowej. Tychy zmierzą się z Nowym Targiem o 9:00, a nasz UKS z Unią Oświęcim o 13:30. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO OŚWIĘCIMIA NA MECZ!!!

Partnerzy

 • wodociagi.jpg
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • zak.jpg
 • drukarnia.jpg
 • LOGO LH.png
 • bgfoto.png
 • fiat sz.png
 • logo jacek.png
 • pizzeria-moskva.png
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • pizzeria-moskva.png
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • fiat sz.png
 • LOGO LH.png
 • logo jacek.png
 • bgfoto.png
 • drukarnia.jpg
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • wodociagi.jpg
 • zak.jpg
Copyright © 2013. Created by Majson Rights Reserved.


Facebook youtube