^Góra
 • 1 Mistrzostwa Polski
  Nasze drużyny regularnie zdobywają medale w Mistrzostwach Polski. W 2013/2014 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze Żaki Starsze. W 2012/2013 Juniorzy wywalczyli Mistrzostwo Polski, Juniorzy Młodsi zdobyli brązowe medale, a nasza najmłodsza drużyna Mini Hokej wygrała Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja. W 2015/2016 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze zespoły Juniorów i Młodzików. Sezon 2016/2017 należał do Juniorów Młodszych, którzy zostali Mistrzami Polski, młodzicy natomiast zdobyli drugie miejsce w kraju.
 • 2 Nabór do sekcji hokeja na lodzie
  Zajęcia naborowe odbywają się w każdy poniedziałek o 18:00 i piątek o 17:00. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów i instruktorów. Treningi oraz wypożyczalnia łyżew i sprzętu są całkowicie bezpłatne.
 • 3 Turnieje hokejowe.
  Nasi zawodnicy biorą udział w międzynarodowych turniejach hokeja na lodzie w kraju i za granicą. W ostatnich latach były to turnieje w Karvinie, Brumov-Bylnice (Czechy), Waiden, Bad Kissingen, Halle (Niemcy), Debreczyn (Węgry), w Łodzi - Kosyl Cup, Toruniu, Jastrzębiu Zdrój, Oświęcimiu Bytomiu, "Warrior Cup" w Cieszynie, organizowany w Sosnowcu "Hockey My Life" czy coroczne turnieje eliminacyjne do "Czerkawski Cup".
 • 4 Obozy sportowe
  Każdego roku w klubie są organizowane obozy sportowe letnie i zimowe. Do tej pory nasi zawodnicy byli na obozach m.in. w Studence (Czechy), w Brumov-Bylnice (Czechy), w Orlovej (Czechy) w Karvinie (Czechy), w Ostravie (czechy) w Brennej, w Międzybrodziu Bialskim, w Głownie, w Gilowicach, w Toruniu. Na obozach odbywają się zazwyczaj zajęcia ogólnorowojowe (w terenie, na boisku, na basenie), ale również zajęcia specjalistyczne na lodzie.
 • 5 Reprezentacja Polski
  Wielu z naszych zawodników na codzień trenuje w Szkole Mistrzostwa Sportowego, a część z nich jest regularnie powoływana do Młodzieżowych Reprezentacji Polski. Wśród tych zawodników znajdują się Michał Bernacki, Oskar Prokop, Paweł Kubarek, Daniel Malczewski, Adrian Duszak, Wojciech Pasek, Mariusz Piotrowski, Szymon Luszniak, Marcel Kotuła, Marcel Hyla, Kacper Opiłka, Adrian Chabior, Mateusz Małota, Dominik Kasprzyk, Karol Baran, Jakub Ślusarczyk.
baner

JUNIORZY MŁODSI W PÓŁFINALE MISTRZOSTW POLSKI!!!

W trzecim spotkaniu grupowym Mistrzostw Polski nasi Juniorzy zmierzyli się z gospodarzem turnieju Unią Oświęcim. Spotkanie to było bardzo ważne ze względu na to, że nawet zwycięstwa w poprzednich dwóch spotkaniach nie dawały awansu naszym hokeistom, więc tego meczu nie można było przegrać (a przynajmniej nie przegrać wysoko). Nasi zawodnicy byli dobrze zmotywowani, jednak już w pierwszej akcji meczu to Oświęcimianie wyszli na prowadzenie. Później jednak do głosu doszli nasi najlepiej punktujący zawodnicy w tym turnieju Mariusz Piotrowski i Piotrek Kozłowski i zdobyli gole na 1:1 i 1:2. Taki wynik widniał na tablicy prawie do końca spotkania, prawie, ponieważ Unia jeżeli chciała awansować to musiała wygrać więc walczyli do ostatniego gwizdka. Udało się im wyrównać w końcówce meczu po ściągnięciu bramkarza, ale tylko wyrównać. Remis dawał awans naszej drużynie z pierwszego miejsca, a zespół Unii żegnał się z turniejem. I choć wszystko już było jasne to zgodnie z regulaminem trzeba było rozegrać dogrywkę a po niej rzuty karne. W nich lepsi byli sosnowiczanie, a decydującego karnego zdobył Kamil Zagurba. Awans z pierwszego miejsca w grupie spowodował, że w sobotnim półfinale zmierzymy się na lodowisku w Krynicy z drużyną Cracovii Kraków, mecz ten o godzinie 12:00. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO KRYNICY!!!

Partnerzy

 • drukarnia.jpg
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • zak.jpg
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • LOGO LH.png
 • logo jacek.png
 • wodociagi.jpg
 • pizzeria-moskva.png
 • bgfoto.png
 • fiat sz.png
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • logo jacek.png
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • fiat sz.png
 • wodociagi.jpg
 • zak.jpg
 • drukarnia.jpg
 • bgfoto.png
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • LOGO LH.png
 • pizzeria-moskva.png
Copyright © 2013. Created by Majson Rights Reserved.


Facebook youtube