^Góra
 • 1 Mistrzostwa Polski
  Nasze drużyny regularnie zdobywają medale w Mistrzostwach Polski. W 2013/2014 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze Żaki Starsze. W 2012/2013 Juniorzy wywalczyli Mistrzostwo Polski, Juniorzy Młodsi zdobyli brązowe medale, a nasza najmłodsza drużyna Mini Hokej wygrała Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja. W 2015/2016 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze zespoły Juniorów i Młodzików. Sezon 2016/2017 należał do Juniorów Młodszych, którzy zostali Mistrzami Polski, młodzicy natomiast zdobyli drugie miejsce w kraju.
 • 2 Nabór do sekcji hokeja na lodzie
  Zajęcia naborowe odbywają się w każdy poniedziałek o 18:00 i piątek o 17:00. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów i instruktorów. Treningi oraz wypożyczalnia łyżew i sprzętu są całkowicie bezpłatne.
 • 3 Turnieje hokejowe.
  Nasi zawodnicy biorą udział w międzynarodowych turniejach hokeja na lodzie w kraju i za granicą. W ostatnich latach były to turnieje w Karvinie, Brumov-Bylnice (Czechy), Waiden, Bad Kissingen, Halle (Niemcy), Debreczyn (Węgry), w Łodzi - Kosyl Cup, Toruniu, Jastrzębiu Zdrój, Oświęcimiu Bytomiu, "Warrior Cup" w Cieszynie, organizowany w Sosnowcu "Hockey My Life" czy coroczne turnieje eliminacyjne do "Czerkawski Cup".
 • 4 Obozy sportowe
  Każdego roku w klubie są organizowane obozy sportowe letnie i zimowe. Do tej pory nasi zawodnicy byli na obozach m.in. w Studence (Czechy), w Brumov-Bylnice (Czechy), w Orlovej (Czechy) w Karvinie (Czechy), w Ostravie (czechy) w Brennej, w Międzybrodziu Bialskim, w Głownie, w Gilowicach, w Toruniu. Na obozach odbywają się zazwyczaj zajęcia ogólnorowojowe (w terenie, na boisku, na basenie), ale również zajęcia specjalistyczne na lodzie.
 • 5 Reprezentacja Polski
  Wielu z naszych zawodników na codzień trenuje w Szkole Mistrzostwa Sportowego, a część z nich jest regularnie powoływana do Młodzieżowych Reprezentacji Polski. Wśród tych zawodników znajdują się Michał Bernacki, Oskar Prokop, Paweł Kubarek, Daniel Malczewski, Adrian Duszak, Wojciech Pasek, Mariusz Piotrowski, Szymon Luszniak, Marcel Kotuła, Marcel Hyla, Kacper Opiłka, Adrian Chabior, Mateusz Małota, Dominik Kasprzyk, Karol Baran, Jakub Ślusarczyk.
baner

MISTRZ, MISTRZ ZAGŁĘBIE!!!!!!!!

Juniorzy Młodsi naszego klubu zostali Mistrzami Polski wygrywając Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w Sportach Zimowych w Krynicy. W Wielkim Finale zmierzyliśmy się z zespołem MOSM Tychy. Każdy pamiętał mecz z fazy grupowej w którym górą byli nasi zawodnicy wygrywając 3:1, mecz ten był wówczas bardzo wyrównany więc i w Finale można było się spodziewać bardzo wyrównanej gry i dużo walki. Pierwsza tercja to 4 znakomite sytuacje naszego zespołu, jednak znajdujący się sam na sam przed tyskim bramkarzem Mariusz Piotrowski i Piotrek Kozłowski nie wykorzystali ich. Na domiar złego pod koniec pierwszej tercji to Tyszanie zdobyli gola i pierwsza odsłona zakończyła się wynikiem 0:1. Druga tercja to świetny początek w wykonaniu Sosnowiczan, najpierw Szymon Luszniak doprowadził do remisu, a chwilę później Konrad Tomaszewski wyprowadził Zagłębie na prowadzenie, którego jak się później okazało nasi zawodnicy już nie oddali. W trzeciej tercji podwyższył jeszcze Mariusz Piotrowski na 3:1, a kapitan drużyny z Tychów Maciej Kostyła odpowiedział trafieniem na 3:2, ale to było wszystko na co było stać obie drużyny i tym samym nasi Juniorzy Młodsi wygrali cały turniej i zdobyli tytuł Mistrzów Polski w hokeju na lodzie w sezonie 2016/2017. WIELKIE BRAWA I GRATULACJE!

http://pzhl.tv/juniorzy-mlodsi-zaglebia-sosnowiec-najlepsi-w-kraju-zdjecia/

Partnerzy

 • pizzeria-moskva.png
 • logo jacek.png
 • bgfoto.png
 • fiat sz.png
 • LOGO LH.png
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • zak.jpg
 • wodociagi.jpg
 • drukarnia.jpg
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • wodociagi.jpg
 • bgfoto.png
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • pizzeria-moskva.png
 • logo jacek.png
 • zak.jpg
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • LOGO LH.png
 • fiat sz.png
 • drukarnia.jpg
Copyright © 2013. Created by Majson Rights Reserved.


Facebook youtube