^Góra
 • 1 Mistrzostwa Polski
  Nasze drużyny regularnie zdobywają medale w Mistrzostwach Polski. W 2013/2014 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze Żaki Starsze. W 2012/2013 Juniorzy wywalczyli Mistrzostwo Polski, Juniorzy Młodsi zdobyli brązowe medale, a nasza najmłodsza drużyna Mini Hokej wygrała Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja. W 2015/2016 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze zespoły Juniorów i Młodzików. Sezon 2016/2017 należał do Juniorów Młodszych, którzy zostali Mistrzami Polski, młodzicy natomiast zdobyli drugie miejsce w kraju.
 • 2 Nabór do sekcji hokeja na lodzie
  Zajęcia naborowe odbywają się w każdy poniedziałek o 18:00 i piątek o 17:00. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów i instruktorów. Treningi oraz wypożyczalnia łyżew i sprzętu są całkowicie bezpłatne.
 • 3 Turnieje hokejowe.
  Nasi zawodnicy biorą udział w międzynarodowych turniejach hokeja na lodzie w kraju i za granicą. W ostatnich latach były to turnieje w Karvinie, Brumov-Bylnice (Czechy), Waiden, Bad Kissingen, Halle (Niemcy), Debreczyn (Węgry), w Łodzi - Kosyl Cup, Toruniu, Jastrzębiu Zdrój, Oświęcimiu Bytomiu, "Warrior Cup" w Cieszynie, organizowany w Sosnowcu "Hockey My Life" czy coroczne turnieje eliminacyjne do "Czerkawski Cup".
 • 4 Obozy sportowe
  Każdego roku w klubie są organizowane obozy sportowe letnie i zimowe. Do tej pory nasi zawodnicy byli na obozach m.in. w Studence (Czechy), w Brumov-Bylnice (Czechy), w Orlovej (Czechy) w Karvinie (Czechy), w Ostravie (czechy) w Brennej, w Międzybrodziu Bialskim, w Głownie, w Gilowicach, w Toruniu. Na obozach odbywają się zazwyczaj zajęcia ogólnorowojowe (w terenie, na boisku, na basenie), ale również zajęcia specjalistyczne na lodzie.
 • 5 Reprezentacja Polski
  Wielu z naszych zawodników na codzień trenuje w Szkole Mistrzostwa Sportowego, a część z nich jest regularnie powoływana do Młodzieżowych Reprezentacji Polski. Wśród tych zawodników znajdują się Michał Bernacki, Oskar Prokop, Paweł Kubarek, Daniel Malczewski, Adrian Duszak, Wojciech Pasek, Mariusz Piotrowski, Szymon Luszniak, Marcel Kotuła, Marcel Hyla, Kacper Opiłka, Adrian Chabior, Mateusz Małota, Dominik Kasprzyk, Karol Baran, Jakub Ślusarczyk.
baner

CLJ: Mistrzostwa Polski - podsumowanie

W niedzielę 26 marca 2017 na lodowisku w Jastrzebiu Zdrój zakończyły się Mistrzostwa Polski Juniorów, w turnieju tym brali udział również nasi Juniorzy. Pomimo dwóch zwycięstw z Sokołami Toruń 4:0 oraz z Naprzodem Janów 6:3 odpadli z turnieju w fazie grupowej, a o awansie drużyn z Janowa i Bytomia zadecydował stosunek bramek oraz mała tabela, w której naszemu zespołowi zabrakło jednego gola (w meczu z Polonią Bytom nasz zespoł przegrał 7:2). Mistrzami Polski została drużyna PHK 2014 Gdańsk, która w wielkim finale pokonała Naprzód Janów 7:0.  Trzecie miejsce zdobyli hokeiści JKH GKS Jastrzębie, pokonując Polonię Bytom 7:4. Najwięcej punktów w naszej drużynie w całym turnieju zdobyli Jakub Musialik i Mariusz Piotrowski ( obaj po 5 za dwa gole i trzy asysty). W końcowej klasyfikacji turnieju UKS Zagłębie Sosnowiec zajęło miejsce piąte co z uwagi na młody wiek naszej drużyny jest dobrym wynikiem... jednak niedosyt pozostał, bo zarówno zawodnicy jak i trenerzy wiedzą, że mogło być lepiej.

Partnerzy

 • pizzeria-moskva.png
 • drukarnia.jpg
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • wodociagi.jpg
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • logo jacek.png
 • bgfoto.png
 • LOGO LH.png
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • zak.jpg
 • fiat sz.png
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • LOGO LH.png
 • fiat sz.png
 • wodociagi.jpg
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • logo jacek.png
 • drukarnia.jpg
 • bgfoto.png
 • zak.jpg
 • pizzeria-moskva.png
Copyright © 2013. Created by Majson Rights Reserved.


Facebook youtube