^Góra
 • 1 Mistrzostwa Polski
  Nasze drużyny regularnie zdobywają medale w Mistrzostwach Polski. W 2013/2014 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze Żaki Starsze. W 2012/2013 Juniorzy wywalczyli Mistrzostwo Polski, Juniorzy Młodsi zdobyli brązowe medale, a nasza najmłodsza drużyna Mini Hokej wygrała Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja. W 2015/2016 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze zespoły Juniorów i Młodzików. Sezon 2016/2017 należał do Juniorów Młodszych, którzy zostali Mistrzami Polski, młodzicy natomiast zdobyli drugie miejsce w kraju.
 • 2 Nabór do sekcji hokeja na lodzie
  Zajęcia naborowe odbywają się w każdy poniedziałek o 18:00 i piątek o 17:00. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów i instruktorów. Treningi oraz wypożyczalnia łyżew i sprzętu są całkowicie bezpłatne.
 • 3 Turnieje hokejowe.
  Nasi zawodnicy biorą udział w międzynarodowych turniejach hokeja na lodzie w kraju i za granicą. W ostatnich latach były to turnieje w Karvinie, Brumov-Bylnice (Czechy), Waiden, Bad Kissingen, Halle (Niemcy), Debreczyn (Węgry), w Łodzi - Kosyl Cup, Toruniu, Jastrzębiu Zdrój, Oświęcimiu Bytomiu, "Warrior Cup" w Cieszynie, organizowany w Sosnowcu "Hockey My Life" czy coroczne turnieje eliminacyjne do "Czerkawski Cup".
 • 4 Obozy sportowe
  Każdego roku w klubie są organizowane obozy sportowe letnie i zimowe. Do tej pory nasi zawodnicy byli na obozach m.in. w Studence (Czechy), w Brumov-Bylnice (Czechy), w Orlovej (Czechy) w Karvinie (Czechy), w Ostravie (czechy) w Brennej, w Międzybrodziu Bialskim, w Głownie, w Gilowicach, w Toruniu. Na obozach odbywają się zazwyczaj zajęcia ogólnorowojowe (w terenie, na boisku, na basenie), ale również zajęcia specjalistyczne na lodzie.
 • 5 Reprezentacja Polski
  Wielu z naszych zawodników na codzień trenuje w Szkole Mistrzostwa Sportowego, a część z nich jest regularnie powoływana do Młodzieżowych Reprezentacji Polski. Wśród tych zawodników znajdują się Michał Bernacki, Oskar Prokop, Paweł Kubarek, Daniel Malczewski, Adrian Duszak, Wojciech Pasek, Mariusz Piotrowski, Szymon Luszniak, Marcel Kotuła, Marcel Hyla, Kacper Opiłka, Adrian Chabior, Mateusz Małota, Dominik Kasprzyk, Karol Baran, Jakub Ślusarczyk.
baner

Już w sobotę kwalifikacje do Czerkawski Cup na Narodowym.

W sobotę 11 listopada 2017 odbędą się kwalifikacje do turnieju „CZERKAWSKI CUP NA ZIMOWYM NARODOWYM – 2018” nie zabraknie w nich również naszej drużyny, a konkretnie naszych Mikrusów (urodzeni 2008-2009). Nasza drużyna zmierzy się na lodowisku w Jastrzębiu-Zdrój z zespołami: MOSM Tychy, JKH GKS Jastrzębie, MUKS Naprzód Janów, MUKS Orlik Opole, KH GKS Tauron Katowice, TMH Polonia Bytom i MUKS WTH Wrocław. Do finału awansują trzy najlepsze drużyny.

HARMONOGRAM TURNIEJU

Partnerzy

 • pizzeria-moskva.png
 • drukarnia.jpg
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • logo jacek.png
 • wodociagi.jpg
 • bgfoto.png
 • LOGO LH.png
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • fiat sz.png
 • zak.jpg
 • fiat sz.png
 • wodociagi.jpg
 • logo jacek.png
 • drukarnia.jpg
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • LOGO LH.png
 • pizzeria-moskva.png
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • bgfoto.png
 • zak.jpg
Copyright © 2013. Created by Majson Rights Reserved.


Facebook youtube