^Góra
 • 1 Mistrzostwa Polski
  Nasze drużyny regularnie zdobywają medale w Mistrzostwach Polski. W 2013/2014 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze Żaki Starsze. W 2012/2013 Juniorzy wywalczyli Mistrzostwo Polski, Juniorzy Młodsi zdobyli brązowe medale, a nasza najmłodsza drużyna Mini Hokej wygrała Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja. W 2015/2016 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze zespoły Juniorów i Młodzików. Sezon 2016/2017 należał do Juniorów Młodszych, którzy zostali Mistrzami Polski, młodzicy natomiast zdobyli drugie miejsce w kraju.
 • 2 Nabór do sekcji hokeja na lodzie
  Zajęcia naborowe odbywają się w każdy poniedziałek o 18:00 i piątek o 17:00. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów i instruktorów. Treningi oraz wypożyczalnia łyżew i sprzętu są całkowicie bezpłatne.
 • 3 Turnieje hokejowe.
  Nasi zawodnicy biorą udział w międzynarodowych turniejach hokeja na lodzie w kraju i za granicą. W ostatnich latach były to turnieje w Karvinie, Brumov-Bylnice (Czechy), Waiden, Bad Kissingen, Halle (Niemcy), Debreczyn (Węgry), w Łodzi - Kosyl Cup, Toruniu, Jastrzębiu Zdrój, Oświęcimiu Bytomiu, "Warrior Cup" w Cieszynie, organizowany w Sosnowcu "Hockey My Life" czy coroczne turnieje eliminacyjne do "Czerkawski Cup".
 • 4 Obozy sportowe
  Każdego roku w klubie są organizowane obozy sportowe letnie i zimowe. Do tej pory nasi zawodnicy byli na obozach m.in. w Studence (Czechy), w Brumov-Bylnice (Czechy), w Orlovej (Czechy) w Karvinie (Czechy), w Ostravie (czechy) w Brennej, w Międzybrodziu Bialskim, w Głownie, w Gilowicach, w Toruniu. Na obozach odbywają się zazwyczaj zajęcia ogólnorowojowe (w terenie, na boisku, na basenie), ale również zajęcia specjalistyczne na lodzie.
 • 5 Reprezentacja Polski
  Wielu z naszych zawodników na codzień trenuje w Szkole Mistrzostwa Sportowego, a część z nich jest regularnie powoływana do Młodzieżowych Reprezentacji Polski. Wśród tych zawodników znajdują się Michał Bernacki, Oskar Prokop, Paweł Kubarek, Daniel Malczewski, Adrian Duszak, Wojciech Pasek, Mariusz Piotrowski, Szymon Luszniak, Marcel Kotuła, Marcel Hyla, Kacper Opiłka, Adrian Chabior, Mateusz Małota, Dominik Kasprzyk, Karol Baran, Jakub Ślusarczyk.
baner

Już w sobotę Żaki Młodsze wystartują w eliminacjach do "PGE Turnieju Juniorów Hokeja"

W sobotę 18.11.2017 w Oświęcimiu odbędą się eliminacje do finału "PGE Turnieju Juniorów Hokeja". Wystąpi w nich nasza drużyna Żaków Młodszych. W rywalizacji wezmą udział również UKH Unia Oświęcim, MUKS Naprzód Janów, Cracovia Kraków i KTH Krynica. Dwie najlepsze drużyny awansują do Turnieju Finałowego, który odbędzie się 9-10.12.2017 w Warszawie.

 

10.30  Zagłębie Sosnowiec – MUKS Naprzód Janów

11.20  UKH Unia Oświęcim – Cracovia Kraków

ROLBA

12.20  KTH Krynica – Zagłębie Sosnowiec

13.10  UKH Unia Oświęcim – MUKS Naprzód Janów

ROLBA

14.10  KTH Krynica – Cracovia Kraków

15.00  UKH Unia Oświęcim – Zagłębie Sosnowiec

ROLBA

16.00  Cracovia Kraków – MUKS Naprzód Janów

16.50  UKH Unia – KTH Krynica

ROLBA

17.50  Cracovia Kraków – Zagłębie Sosnowiec

18.40  KTH Krynica – MUKS Naprzód Janów

19.30  ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

Partnerzy

 • bgfoto.png
 • wodociagi.jpg
 • fiat sz.png
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • zak.jpg
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • pizzeria-moskva.png
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • drukarnia.jpg
 • LOGO LH.png
 • logo jacek.png
 • LOGO LH.png
 • bgfoto.png
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • drukarnia.jpg
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • wodociagi.jpg
 • logo jacek.png
 • zak.jpg
 • pizzeria-moskva.png
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • fiat sz.png
Copyright © 2013. Created by Majson Rights Reserved.


Facebook youtube