^Góra
 • 1 Mistrzostwa Polski
  Nasze drużyny regularnie zdobywają medale w Mistrzostwach Polski. W 2013/2014 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze Żaki Starsze. W 2012/2013 Juniorzy wywalczyli Mistrzostwo Polski, Juniorzy Młodsi zdobyli brązowe medale, a nasza najmłodsza drużyna Mini Hokej wygrała Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja. W 2015/2016 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze zespoły Juniorów i Młodzików. Sezon 2016/2017 należał do Juniorów Młodszych, którzy zostali Mistrzami Polski, młodzicy natomiast zdobyli drugie miejsce w kraju.
 • 2 Nabór do sekcji hokeja na lodzie
  Zajęcia naborowe odbywają się w każdy poniedziałek o 18:00 i piątek o 17:00. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów i instruktorów. Treningi oraz wypożyczalnia łyżew i sprzętu są całkowicie bezpłatne.
 • 3 Turnieje hokejowe.
  Nasi zawodnicy biorą udział w międzynarodowych turniejach hokeja na lodzie w kraju i za granicą. W ostatnich latach były to turnieje w Karvinie, Brumov-Bylnice (Czechy), Waiden, Bad Kissingen, Halle (Niemcy), Debreczyn (Węgry), w Łodzi - Kosyl Cup, Toruniu, Jastrzębiu Zdrój, Oświęcimiu Bytomiu, "Warrior Cup" w Cieszynie, organizowany w Sosnowcu "Hockey My Life" czy coroczne turnieje eliminacyjne do "Czerkawski Cup".
 • 4 Obozy sportowe
  Każdego roku w klubie są organizowane obozy sportowe letnie i zimowe. Do tej pory nasi zawodnicy byli na obozach m.in. w Studence (Czechy), w Brumov-Bylnice (Czechy), w Orlovej (Czechy) w Karvinie (Czechy), w Ostravie (czechy) w Brennej, w Międzybrodziu Bialskim, w Głownie, w Gilowicach, w Toruniu. Na obozach odbywają się zazwyczaj zajęcia ogólnorowojowe (w terenie, na boisku, na basenie), ale również zajęcia specjalistyczne na lodzie.
 • 5 Reprezentacja Polski
  Wielu z naszych zawodników na codzień trenuje w Szkole Mistrzostwa Sportowego, a część z nich jest regularnie powoływana do Młodzieżowych Reprezentacji Polski. Wśród tych zawodników znajdują się Michał Bernacki, Oskar Prokop, Paweł Kubarek, Daniel Malczewski, Adrian Duszak, Wojciech Pasek, Mariusz Piotrowski, Szymon Luszniak, Marcel Kotuła, Marcel Hyla, Kacper Opiłka, Adrian Chabior, Mateusz Małota, Dominik Kasprzyk, Karol Baran, Jakub Ślusarczyk.
baner

Napastnik naszego klubu Michał Bernacki oraz trener Grzegorz Klich ze srebrnymi medalami Mistrzostw Świata Juniorów U-20 Div.IB w słoweńskim Bledzie.

 

Młodzi Polacy pod wodzą Davida Legera oraz właśnie Grzegorza Klicha do ostatniej sekundy turnieju walczyli o awans do wyższej dywizji. Kolejno pokonali Włochów 9:4, Ukrainę 3:2, Słowenię 5:4 (RK) i Litwę 4:1. W ten sposób zgromadzili 11 punktów, tyle samo co Norwegia i to właśnie pomiędzy tymi zespołami w ostatnim meczu turnieju rozstrzygnęły się losy awansu. W regulaminowym czasie i po dogrywce był remis 2:2, a o awansie na zaplecze Elity zadecydowały rzuty karne, w nich górą byli niestety Norwegowie. Michał Bernacki rozegrał wszystkie spotkania Mistrzostw i zdobył 4 bramki, po dwie z Włochami i Litwą. W meczu z Litwą został wybrany najlepszym zawodnikiem spotkania. Gratulujemy!

Partnerzy

 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • wodociagi.jpg
 • fiat sz.png
 • drukarnia.jpg
 • LOGO LH.png
 • zak.jpg
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • pizzeria-moskva.png
 • bgfoto.png
 • logo jacek.png
 • LOGO LH.png
 • logo jacek.png
 • drukarnia.jpg
 • wodociagi.jpg
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • zak.jpg
 • fiat sz.png
 • bgfoto.png
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • pizzeria-moskva.png
Copyright © 2013. Created by Majson Rights Reserved.


Facebook youtube