^Góra
 • 1 Mistrzostwa Polski
  Nasze drużyny regularnie zdobywają medale w Mistrzostwach Polski. W 2013/2014 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze Żaki Starsze. W 2012/2013 Juniorzy wywalczyli Mistrzostwo Polski, Juniorzy Młodsi zdobyli brązowe medale, a nasza najmłodsza drużyna Mini Hokej wygrała Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja. W 2015/2016 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze zespoły Juniorów i Młodzików. Sezon 2016/2017 należał do Juniorów Młodszych, którzy zostali Mistrzami Polski, młodzicy natomiast zdobyli drugie miejsce w kraju.
 • 2 Nabór do sekcji hokeja na lodzie
  Zajęcia naborowe odbywają się w każdy poniedziałek o 18:00 i piątek o 17:00. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów i instruktorów. Treningi oraz wypożyczalnia łyżew i sprzętu są całkowicie bezpłatne.
 • 3 Turnieje hokejowe.
  Nasi zawodnicy biorą udział w międzynarodowych turniejach hokeja na lodzie w kraju i za granicą. W ostatnich latach były to turnieje w Karvinie, Brumov-Bylnice (Czechy), Waiden, Bad Kissingen, Halle (Niemcy), Debreczyn (Węgry), w Łodzi - Kosyl Cup, Toruniu, Jastrzębiu Zdrój, Oświęcimiu Bytomiu, "Warrior Cup" w Cieszynie, organizowany w Sosnowcu "Hockey My Life" czy coroczne turnieje eliminacyjne do "Czerkawski Cup".
 • 4 Obozy sportowe
  Każdego roku w klubie są organizowane obozy sportowe letnie i zimowe. Do tej pory nasi zawodnicy byli na obozach m.in. w Studence (Czechy), w Brumov-Bylnice (Czechy), w Orlovej (Czechy) w Karvinie (Czechy), w Ostravie (czechy) w Brennej, w Międzybrodziu Bialskim, w Głownie, w Gilowicach, w Toruniu. Na obozach odbywają się zazwyczaj zajęcia ogólnorowojowe (w terenie, na boisku, na basenie), ale również zajęcia specjalistyczne na lodzie.
 • 5 Reprezentacja Polski
  Wielu z naszych zawodników na codzień trenuje w Szkole Mistrzostwa Sportowego, a część z nich jest regularnie powoływana do Młodzieżowych Reprezentacji Polski. Wśród tych zawodników znajdują się Michał Bernacki, Oskar Prokop, Paweł Kubarek, Daniel Malczewski, Adrian Duszak, Wojciech Pasek, Mariusz Piotrowski, Szymon Luszniak, Marcel Kotuła, Marcel Hyla, Kacper Opiłka, Adrian Chabior, Mateusz Małota, Dominik Kasprzyk, Karol Baran, Jakub Ślusarczyk.
baner

CLJ: Juniorzy naszego klubu brązowymi medalistami Mistrzostw Polski.

W dniach 13-18 marca 2018 w Jastrzębiu-Zdrój odbył się Turniej Finałowy Mistrzostw Polski Centralnej Ligi Juniorów. Najstarsza grupa w naszym klubie trafiła do grupy B, w której zmierzyła się z TMH Polonią Bytom (przegrana 5:4 po dogrywce) i SMS Sokoły Toruń (wygrana 7:1). Z czterema punktami sosnowiczanie zajęli drugie miejsce i awansowali do sobotniego półfinału. Tam czekało ich spotkanie z gospodarzami turnieju JKH GKS Jastrzębie (niestety przegrane 8:0). W niedzielę pozostała walka o brązowy medal, znów z Polonią Bytom. Tym razem górą byli nasi zawodnicy pokonują rywala 4:3 i zdobywając tym samym brązowe medale Mistrzostw Polski. Najlepszą drużyną w Polsce została UKH Unia Oświęcim pokonując zespół gospodarzy 5:4. Najlepszym obrońcą całego turnieju został wybrany nasz zawodnik Adrian Duszak. Gratulacje!

Partnerzy

 • bgfoto.png
 • LOGO LH.png
 • drukarnia.jpg
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • logo jacek.png
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • wodociagi.jpg
 • zak.jpg
 • pizzeria-moskva.png
 • fiat sz.png
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • pizzeria-moskva.png
 • zak.jpg
 • LOGO LH.png
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • drukarnia.jpg
 • wodociagi.jpg
 • bgfoto.png
 • fiat sz.png
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • logo jacek.png
Copyright © 2013. Created by Majson Rights Reserved.


Facebook youtube