^Góra
 • 1 Mistrzostwa Polski
  Nasze drużyny regularnie zdobywają medale w Mistrzostwach Polski. W 2013/2014 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze Żaki Starsze. W 2012/2013 Juniorzy wywalczyli Mistrzostwo Polski, Juniorzy Młodsi zdobyli brązowe medale, a nasza najmłodsza drużyna Mini Hokej wygrała Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja. W 2015/2016 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze zespoły Juniorów i Młodzików. Sezon 2016/2017 należał do Juniorów Młodszych, którzy zostali Mistrzami Polski, młodzicy natomiast zdobyli drugie miejsce w kraju.
 • 2 Nabór do sekcji hokeja na lodzie
  Zajęcia naborowe odbywają się w każdy poniedziałek o 18:00 i piątek o 17:00. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów i instruktorów. Treningi oraz wypożyczalnia łyżew i sprzętu są całkowicie bezpłatne.
 • 3 Turnieje hokejowe.
  Nasi zawodnicy biorą udział w międzynarodowych turniejach hokeja na lodzie w kraju i za granicą. W ostatnich latach były to turnieje w Karvinie, Brumov-Bylnice (Czechy), Waiden, Bad Kissingen, Halle (Niemcy), Debreczyn (Węgry), w Łodzi - Kosyl Cup, Toruniu, Jastrzębiu Zdrój, Oświęcimiu Bytomiu, "Warrior Cup" w Cieszynie, organizowany w Sosnowcu "Hockey My Life" czy coroczne turnieje eliminacyjne do "Czerkawski Cup".
 • 4 Obozy sportowe
  Każdego roku w klubie są organizowane obozy sportowe letnie i zimowe. Do tej pory nasi zawodnicy byli na obozach m.in. w Studence (Czechy), w Brumov-Bylnice (Czechy), w Orlovej (Czechy) w Karvinie (Czechy), w Ostravie (czechy) w Brennej, w Międzybrodziu Bialskim, w Głownie, w Gilowicach, w Toruniu. Na obozach odbywają się zazwyczaj zajęcia ogólnorowojowe (w terenie, na boisku, na basenie), ale również zajęcia specjalistyczne na lodzie.
 • 5 Reprezentacja Polski
  Wielu z naszych zawodników na codzień trenuje w Szkole Mistrzostwa Sportowego, a część z nich jest regularnie powoływana do Młodzieżowych Reprezentacji Polski. Wśród tych zawodników znajdują się Michał Bernacki, Oskar Prokop, Paweł Kubarek, Daniel Malczewski, Adrian Duszak, Wojciech Pasek, Mariusz Piotrowski, Szymon Luszniak, Marcel Kotuła, Marcel Hyla, Kacper Opiłka, Adrian Chabior, Mateusz Małota, Dominik Kasprzyk, Karol Baran, Jakub Ślusarczyk.
baner

OOM: Niestety nie udało się pokonać Jastrzębia.

16Niestety nie udalo się pokonać naszym Juniorom Młodszym drużyny JKH GKS Jastrzębie w drugim dniu zmagań Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach zimowych co przy przegranej drużyny z Janowa z zespołem Sanoka przekreśla nasze szanse na awans do półfinału turnieju. Mecz był bardzo wyrównany i po 60 minutach na tablicy było 3:3. Dogrywka także nie przyniosła roztrzygnięcia i o końcowym wyniku musiały zadecydować rzuty karne, w których niestety lepsi okazali się jastrzębianie.

 

UKS Sielec Sosnowiec – JKH GKS Jastrzębie 3:3 (2:1, 1:2, 0:0,d. 0:0, k. 0:1)
 
 
1-0 Wojciech Gorzycki - Aleksander Gniewek - Paweł Goździkiewicz (01:34)
2-0 Damian Woźniak - Michał Dudek - Kamil Pędraś (09:01) 
2-1 Patryk Matusik (19:59)
3-1 Aleksander Gniewek (26:07)
3-2 Krzysztof Bryk - Patryk Matusik (33:14)  
3-3 Krzysztof Bryk (47:28)
3-4 Dominik Jarosz - decydujący rzut karny
 
Rzuty karne: 
 
Sosnowiec: Jarosz (-), Goździewicz (+), Pedraś (-)
Jastrzębie: Bryk (+), Matusik (-), Jarosz (+)
Najlepsi zawodnicy wybrani przez trenerów: Wojciech Gorzycki - Kordian Chorążyczewski
 
Sędziowie: Medeksza – Puławski, Podsiadło
Strzały: 39:40
Kary: Sosnowiec - 4 minuty, Jastrzębie - 6 minut
 
UKS: Czernik, Horzelski - Sikora, Woźniak, Pędraś, Dudek, Janus - Musialik, Jarosz, Rabenda, Gniewek, Kos - Gzik, Gorzycki, Bernacki, Goździewicz, Niziurski - Sławiński, Oleksy, Grędel, Grabosz. Trenerzy: Klich Grzegorz, Kotuła Marcin
 
JKH: Nowak M, Balcerek- Jurkiewicz, Ludwiczak, Bryk, Kącki, Chorążyczewski - Michałowski, Paś M, Jarosz, Rafalik, Paś D, Zawiła, Pelaczyk, Kolski, Lanski, Witas, Kapłon, Bichta, Matusik. Trenerzy: Szpyra Rafał, Bernacki Mariusz

Partnerzy

 • wodociagi.jpg
 • LOGO LH.png
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • bgfoto.png
 • drukarnia.jpg
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • fiat sz.png
 • zak.jpg
 • logo jacek.png
 • pizzeria-moskva.png
 • wodociagi.jpg
 • bgfoto.png
 • logo jacek.png
 • fiat sz.png
 • pizzeria-moskva.png
 • zak.jpg
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • drukarnia.jpg
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • LOGO LH.png
Copyright © 2013. Created by Majson Rights Reserved.


Facebook youtube