^Góra
 • 1 Mistrzostwa Polski
  Nasze drużyny regularnie zdobywają medale w Mistrzostwach Polski. W 2013/2014 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze Żaki Starsze. W 2012/2013 Juniorzy wywalczyli Mistrzostwo Polski, Juniorzy Młodsi zdobyli brązowe medale, a nasza najmłodsza drużyna Mini Hokej wygrała Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja. W 2015/2016 Mistrzostwo Polski zdobyły nasze zespoły Juniorów i Młodzików. Sezon 2016/2017 należał do Juniorów Młodszych, którzy zostali Mistrzami Polski, młodzicy natomiast zdobyli drugie miejsce w kraju.
 • 2 Nabór do sekcji hokeja na lodzie
  Zajęcia naborowe odbywają się w każdy poniedziałek o 18:00 i piątek o 17:00. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów i instruktorów. Treningi oraz wypożyczalnia łyżew i sprzętu są całkowicie bezpłatne.
 • 3 Turnieje hokejowe.
  Nasi zawodnicy biorą udział w międzynarodowych turniejach hokeja na lodzie w kraju i za granicą. W ostatnich latach były to turnieje w Karvinie, Brumov-Bylnice (Czechy), Waiden, Bad Kissingen, Halle (Niemcy), Debreczyn (Węgry), w Łodzi - Kosyl Cup, Toruniu, Jastrzębiu Zdrój, Oświęcimiu Bytomiu, "Warrior Cup" w Cieszynie, organizowany w Sosnowcu "Hockey My Life" czy coroczne turnieje eliminacyjne do "Czerkawski Cup".
 • 4 Obozy sportowe
  Każdego roku w klubie są organizowane obozy sportowe letnie i zimowe. Do tej pory nasi zawodnicy byli na obozach m.in. w Studence (Czechy), w Brumov-Bylnice (Czechy), w Orlovej (Czechy) w Karvinie (Czechy), w Ostravie (czechy) w Brennej, w Międzybrodziu Bialskim, w Głownie, w Gilowicach, w Toruniu. Na obozach odbywają się zazwyczaj zajęcia ogólnorowojowe (w terenie, na boisku, na basenie), ale również zajęcia specjalistyczne na lodzie.
 • 5 Reprezentacja Polski
  Wielu z naszych zawodników na codzień trenuje w Szkole Mistrzostwa Sportowego, a część z nich jest regularnie powoływana do Młodzieżowych Reprezentacji Polski. Wśród tych zawodników znajdują się Michał Bernacki, Oskar Prokop, Paweł Kubarek, Daniel Malczewski, Adrian Duszak, Wojciech Pasek, Mariusz Piotrowski, Szymon Luszniak, Marcel Kotuła, Marcel Hyla, Kacper Opiłka, Adrian Chabior, Mateusz Małota, Dominik Kasprzyk, Karol Baran, Jakub Ślusarczyk.
baner

OOM: Trzeci dzień turnieju. Nasi Juniorzy przegrali w meczu o przysłowiową pietruszkę

W trzecim dniu turnieju nasi juniorzy młodsi zmierzyli się z gospodarzami turnieju drużyną Naprzodu Janów. Niestety mimo prowadzenia przez 52 minuty spotkania nasza drużyna zremisowała mecz 4:4 i przegrała po rzutach karnych. Był to ostatni mecz naszego zespołu w tym turnieju.

MUKS Naprzód Janów - UKS Sielec Sosnowiec 5:4 (0:2, 2:2, 2:0, d. 0:0, k. 1:0)
 
0-1 Patryk Jarosz - Piotr Grabosz (09:51) 5/5
0-2 Patryk Jarosz (14:09) 5/5
1-2 Dawid Musioł - Mariusz Żywiołek - Adam Rajski (24:36) 5/3
1-3 Damian Woźniak (35:24) 4/5
2-3 Adam Rajski - Artur Grzegorczyk (36:58) 5/5
2-4 Kamil Pędraś - Marcin Horzelski (37:15) 5/5
3-4 Tomasz Sala - Mariusz Żywiołek - Adam Rajski (50:51) 5/5
4-4 Adam Rajski - Mateusz Gwiozda (52:34) 5/5
5-4 Hierownim Szołtys - decydujący rzut karny
 
5 minutowa dogrywka
 
Janów: Musioł (-), Rajski (-), Żywiołek (-), Szołtys (+)
 
Sosnowiec : Gniewek (-), Horzelski (-), Woźniak (-), Gniewek (-)
 
Najlepsi zawodnicy: Rajski - Gniewek
Sędziowie: Pobożniak - Zamożniak – Lipiński G
Strzały: 44 - 32
Kary: Janów - 12 minut, Sosnowiec - 14 minut
 
MUKS: Nowak, Musioł - Żywiołek, Małopolski, Szołtys, Skrodziuk, Zielosko - Bujok, Grzegorczyk, Rajski, Gwiozda, Śliz - Fidelus, Wróbel, Niedźwiedź, Kosmęda, Sala - Jamrozy. Trener: Marznica Tomasz. 
 
UKS: Pasek, Horzelski - Sikora, Woźniak, Pędraś, Dudek, Janus - Musialik, Jarosz, Rabenda, Gniewek, Kos - Gzik, Gorzycki, Bernacki, Goździewicz, Niziurski - Sławiński, Oleksy, Grędel, Grabosz. Trenerzy: Klich Grzegorz, Kotuła Marcin. 

 

Partnerzy

 • zak.jpg
 • drukarnia.jpg
 • pizzeria-moskva.png
 • fiat sz.png
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • bgfoto.png
 • LOGO LH.png
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • logo jacek.png
 • wodociagi.jpg
 • LOGO LH.png
 • bgfoto.png
 • wodociagi.jpg
 • Saint-Gobain-Logo-PNG-04909.png
 • Sekurit_Logo_RGB.png
 • logo jacek.png
 • fiat sz.png
 • logo_helios_wersja_podstawowa_INTERNET .png
 • pizzeria-moskva.png
 • zak.jpg
 • drukarnia.jpg
Copyright © 2013. Created by Majson Rights Reserved.


Facebook youtube